Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Laura Ikauniece-Admidiņa kļuvusi par 4. Latvijas sportistu, kas noslēdzis līgumu ar pasaulslaveno uzņēmumu "Red Bull".

Daiļā septiņcīņniece Ikauniece-Admidiņa noslēgusi līgumu ar "Red Bull" 2

Citi sporta veidi
2016. gada 9. februārī 12:26 2016. gada 9. februārī 12:26
Pagājušā gada Latvijas labākā sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa noslēgusi līgumu ar enerģijas dzērienu kompāniju "Red Bull", kļūstot tikai par ceturto Latvijas sportisti, kas to paveikusi.

"Jūtos fantastiski, ka tik liela un pasaulē pazīstama kompānija mani pamanīja. "Red Bull" ģimenē ir tikai mazliet virs 750 atlētiem, un man ir liels gods būt daļai no tās," izteikusies septiņcīņniece.

Līgumi ar "Red Bull" no Latvijas ir arī motosportistam Paulam Jonasam, parkūra atlētam Pāvelam Petkunam, kā arī skeitbordistam Madaram Apsem.

Kā zināms, pērn augustā Ikauniece-Admidiņa sensacionāli izcīnīja bronzas medaļu pasaules čempionātā, turklāt ar 6516 punktiem sasniedza jaunu Latvijas rekordu. Tāpat latviete sezonas beigās garantēja sev triumfu Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (IAAF) "Combined Events Challenge" kopvērtējumā starp septiņcīņas sportistēm.

Ikauniece-Admidiņa izcīnīja Latvijas vieglatlētiem tikai trešo godalgu pasaules čempionātos. Iepriekš pie bronzas bija ticis slavenais šķēpmetējs Dainis Kūla (1983.gadā), kā arī tāllēcēja Ineta Radeviča (2011.gadā).

Šogad viņai atkal septiņcīņā plānoti trīs starti - sezona sāksies ar sacensībām Gecisā, bet pēc tam sekos Eiropas čempionāts un Riodežaneiro olimpiskās spēles.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 29
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 32
Kas tur labs, un kādas ir cenas? Fotoreportāža no Centrāltirgus rudenī 7
Pievienot komentāru