Māris Štrombergs vairākkārt jau atzinis, ka uz Riodežaneiro dosies tikai ar vienu domu - kļūt par trīskārtēju olimpisko čempionu.

Ne Štrombergam, ne arī kādam citam. Latvijai Riodežaneiro nebūšot medaļu 21

Citi sporta veidi
2016. gada 1. martā 21:31 2016. gada 1. martā 21:31
Latvija šī gada Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs varētu palikt bez medaļām, vēsta organizācijas "Infostrada Sports" jaunākā pētījuma rezultāti.

Vēl pirms gada Latvijai šajās olimpiskajās spēlēs tika prognozētas trīs godalgas - sudrabs Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam pludmales volejbolā, kā arī bronza Anastasijai Grigorjevai un Laurai Skujiņai cīņā. Savukārt pagājušā gada oktobrī eksperti Latvijai atvēlēja vairs tikai vienu cēlmetālu - bronzu Girgorjevai.

Tomēr otrdien jaunākajā pētījumā speciālisti Latvijai vairs nav atvēlējuši nevienu medaļu, kas ir vissliktākais rādītājs no Baltijas valstīm. Medaļa šī gada Olimpiādē vairs netiek prognozēta divkārtējam olimpiskajam čempionam BMX riteņbraukšanā Mārim Štrombergam, kurš savā sporta veidā karjeras laikā izcīnījis visus iespējamos titulus, ne arī titulētajai Grigorjevai.

No Baltijas valstīm visvairāk medaļu tiek prognozēts Lietuvai - divi zelti, viens sudrabs un divas bronzas, kamēr Igaunijai paredz vienu bronzas godalgu gaidāmajā Olimpiādē.

Lielāko medaļu klāstu Olimpiādē pētījuma rezultāti paredz ASV sportistiem, kuri varētu izcīnīt 95 godalgas - 39 zeltus, 28 sudrabus un 28 bronzas, kamēr aiz tās seko Ķīna un Krievija.

Riodežaneiro olimpiskās spēles norisināsies no 5. līdz 21.augustam.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtūbere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 54
Dramatisks skats Slokā: jēgu pārdzēris svinētājs skurbuli izguļ zem vilciena 40
NMPD direktore atklāj biedējošu patiesību, kāpēc cilvēki tik bieži zvana "ātrajiem" 15
Skatīt visus komentārus