Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šajā mācību gadā projektā piedalās 1180 bērni no 49 klasēm un 35 pašvaldībām.

LOK izsludina pieteikšanos projekta "Sporto visa klase" 2016./2017.mācību gadam 3.klasēm

Citi sporta veidi
2016. gada 29. martā 14:34 2016. gada 29. martā 14:34
Šodien – 29.martā, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) izsludina pieteikšanos pašvaldību izglītības iestāžu 3.klasēm, kuras vēlas iesaistīties projekta “Sporto visa klase” nākamajā mācību gadā. Projekta programma papildināta ar izvēles iespēju fakultatīvai nodarbībai peldēšanā vai svaigā gaisā.

“Esmu gandarīts, ka projekts “Sporto visa klase” ir izraisījis lielu sabiedrības interesi un raisījis diskusiju par ikdienas fizisko aktivitāšu nozīmi bērnu veselības un stājas nostiprināšanā. Šobrīd tiek uzdoti daudzi jautājumi par iespējām pieteikties šajā projektā nākamajā mācību gadā”, atzīst LOK ģenerālsekretārs un projekta idejas autors Žoržs Tikmers. “Ir skaidrs, ka mēs nedrīkstam apstāties pie sasniegtā un vēlamies panākt, lai vairāk bērniem būtu iespēja piedalīties šajā programmā un uzlabot savu veselību, stāju un vispārējo fizisko sagatavotību.”

Projekta mērķis ir palielināt projektā iesaistīto izglītības iestāžu, klašu un audzēkņu skaitu, izstrādājot projekta metodiskās programmas 3. – 6.klašu grupai un četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu.

Šajā mācību gadā projektā piedalās 1180 bērni no 49 klasēm un 35 pašvaldībām.

Projekts paredz iesaistīto skolu 3., 4. un 5.klašu skolniekiem katru nedēļu nodrošināt kvalitatīvu un metodiski atbilstošu trīs fakultatīvo sporta nodarbību sarīkošanu, papildus tām divām sporta stundām, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā. Nodarbības projekta ietvaros notiek un notiks saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izstrādātu metodisko materiālu.

Projekts “Sporto visa klase” paredz 3 fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā:

*    stājas uzlabošana un vispārējā fiziskā sagatavotība;

*    futbola iemaņu apguve;

*    peldēšana vai sporta nodarbība svaigā gaisā.

Pašvaldību apstiprinātus pieteikumus no izglītības iestādēm LOK jāiesniedz līdz šā gada 29.aprīlim, nosūtot to uz e-pastu sportovisaklase@olimpiade.lv. Ar projekta “Sporto visa klase” nolikumu, pieteikuma iesniegšanas kārtību un citu informāciju ir iespējams iepazīties mājaslapā internetā sportovisaklase.olimpiade.lv.

Regīna Zommere / Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 9
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 68
Pievienot komentāru