Latvija ir starp četrām aktīvākajām biļešu pircējām no ārvalstīm uz hokeja PČ spēlēm.

Latviešu fani naski pērk biļetes uz hokeja čempionātu Krievijā 6

Sports
2016. gada 29. aprīlī 17:29
Latvija ir viena no četrām ārvalstīm, kuras iedzīvotāji visaktīvāk iegādājišies biļetes uz 2016. gada pasaules čempionātu (PČ) hokejā, kas risināsies Krievijā, ''Sport Ekspress'' piektdien pastāstīja PČ izpilddirektors Aleksandrs Poļinskis.

''Pārdoti 80 procenti biļešu. Tas ir labs rādītājs. Tās iegādājušies 39 valstīs. Lielāko aktivitāti izrāda Somijas, Šveices, Latvijas un Slovākijas līdzjutēji. Uz Krievijas izlases priekšsacīkšu kārtas spēlēm ir izpārdotas visas. Tas liecina, ka biļetes nemaz nav tik dārgas, kā mēģina apgalvot. Tās ir lētākas nekā bija pirms gada Prāgā un 2014. gada olimpiskajās spēlēs Sočos. Nevajag arī aizmirst, ka ienākumiem no biļetēm jāsedz 60 procentus izdevumu,'' sacīja Poļinskis.

Tiek lēsts, ka uz Maskavu varētu doties trīs līdz pieci tūkstoši Latvijas komandas atbalstītāju, taču latviešu interese par šo pasaules čempionātu ir mazāka nekā iepriekšējos turnīros citās valstīs.

Pasaules čempionāts no 6. līdz 22.maijam risināsies Krievijas pilsētās Maskavā un Sanktpēterburgā. Latvija spēlēs Maskavas grupā, samērojot spēkus ar Krieviju, Zviedriju, Čehiju, Šveici, Norvēģiju, Dāniju un Kazahstānu.

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 61
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 17
  • Palīdzēsim atrast! Deviņus gadus vecais Artūrs šovakar nepārnāca mājās 0