Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ķekavas velomaratonā aicināts pieteikties ikviens interesents.

Latvijas aktīvākās ģimenes aicinātas piedalīties krāšņajā Ķekavas velomaratonā

Citi sporta veidi
2016. gada 16. maijā 14:35 2016. gada 16. maijā 14:35
Šo svētdien, 22.maijā, jau trešo gadu pēc kārtas Pierīgā norisināsies vērienīgie riteņbraukšanas entuziastu svētki - Ķekavas velomaratons. Līdzās profesionālajiem šī sporta veida pārstāvjiem pasākumā piedalīties tiek aicinātas arī ģimenes no visas Latvijas, lai no sirds izbaudītu kopā būšanas prieku un apliecinātu savus spēkus 10km garajā VENDEN Ģimeņu distancē. Kā ierasts, atraktīvākās un oriģinālākās komandas savā īpašumā iegūs arī patīkamas balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Ķekavas velomaratons jau tradicionāli ir ne tikai augstas klases sporta pasākums, bet arī krāšņi svētki ģimenēm un visu paaudžu riteņbraukšanas entuziastiem. Pasākuma mērķis ir popularizēt riteņbraukšanas sportu Latvijā, paaugstināt pašmāju riteņbraucēju meistarības līmeni un veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Latvijas iedzīvotāju vidū. Saliedējošais Ģimeņu distances brauciens īpaši simbolizē ģimeniskās vērtības, kuru pamatā ir kvalitatīvi pavadīts laiks visiem kopā.

Ķekavas velomaratona VENDEN Ģimeņu distances nominācijas:

•    Stilīgākais ritenis,

•    Raibākā ķivere,

•    Kuplākā ģimene,

•    Sīkstākais braucējs,

•    Retro stūrētājs,

•    Zaļākais dalībnieks,

•    Saderīgākais pāris,

•    Jaunākais censonis,

•    Tautiskākā ģimene,

•    Ekipētākais velosipēdists.

Katras nominācijas uzvarētājs iegūs patīkamas balvas no velomaratona atbalstītāja VENDEN. Tāpat velomaratona laikā bērniem būs pieejamas aizraujošas radošās darbnīcas, savukārt“PF Ķekava” ļaus ikvienam interesentam apskatīt, kā dzīvo un attīstās vistas un calīši, kā arī izklaidēs bērnus ar tematiskām spēlēm un stafetēm. Pašu mazāko priekam pasākumā būs pieejamas piepūšamās atrakcijas, bet vecāki tikmēr varēs baudīt “PF Ķekava” degustācijas un DJ sarūpēto muzikālo noformējumu.

Ķekavas velomaratonā aicināts pieteikties ikviens interesents – sertificētiem sportistiem aktuāla būs Syform Sporta distance (115km), plaši iecienītā Tautas distance (45km) dalībniekiem ļaus startēt kā individuāli, tā arī komandas sastāvā, VENDEN Ģimeņu distancei (8km) kuplā skaitā pietiekties ir aicinātas aktīvākās ģimenes no visas Latvijas, savukārt vienmēr aizrautīgā Bērnu distance (0,5-1 km) patiks arī pašiem mazākajiem riteņbraukšanas cienītājiem vecumā līdz 12 gadiem.

Sacensības organizē SIA „Alpha Baltic Sport” sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūru un Latvijas Riteņbraukšanas federāciju. Velomaratona organizatoru un sponsoru sarūpētais balvu fonds šogad pārsniedz 2000 EUR.

Līdz pat 18. maijam visiem velobraukšanas entuziastiem vēl ir iespēja pieteikt savu dalību maratonam internetā, aizpildot anketu portālā www.maratoni.lv . Dalības maksa Ģimeņu distancei – 7 EUR, Sporta un Tautas distancēm – 20 EUR, bet dalība Bērnu distancē – bez maksas. Pasākuma dienā dalības maksa pieaugs.

Par AS “Putnu fabrika Ķekava”

AS “Putnu fabrika Ķekava” ir Latvijas vadošais putnu gaļas ražotājs ar teju 50 gadu pieredzi. Kā pilna ražošanas cikla uzņēmums “PF Ķekava” saražo vairāk nekā 65% no kopējā Latvijā ražotā putnu gaļas apjoma no pašu audzētiem cāļiem.

“PF Ķekava” šobrīd strādā 600 darbinieki. Uzņēmums ražo vairāk nekā 240 dažādus vietējas izcelsmes produktus.

Par “Alpha Baltic Sport”

Sporta pasākumu aģentūra SIA “Alpha Baltic Sport” ir mārketinga komunikāciju aģentūras SIA “Alpha Baltic” meitas uzņēmums. SIA “Alpha Baltic Sport” mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu Latvijas iedzīvotāju vidū un veicināt pēc iespējas lielāku iedzīvotāju iesaisti lielos tautas sporta pasākumos, kā arī sekmēt sacensību organizācijas attīstību Latvijā augstākajā līmenī. SIA “Alpha Baltic Sport” jau sesto gadu organizēto maratonu sērija ietver atsevišķus tautas un profesionālā sporta pasākumus: šosejas riteņbraukšanā, skrituļslidošanā, kalnu velobraukšanā jeb MTB, skriešanā un distanču slēpošanā. Sacensības pulcē gan lielu dalībnieku, gan skatītāju skaitu. Visi sporta pasākumi ir starptautiska mēroga, lielākā aktivitāte ir no Baltijas valstīm: Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Maratonu posmos piedalās visu paaudžu dalībnieki – sporta, tautas, kā arī bērnu distancēs.


Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Vai tu lepojies, ka esi latvietis? Atbild iedzīvotāji 128
Tēmas: Ķekava
Pievienot komentāru