Artūrs Štālbergs oficiāli apstiprināts par Krievijas komandas "Ņižņij Novgorod" galveno treneri.

Štālbergs oficiāli apstiprināts par "Ņižņij Novgorod" galveno treneri 1

Basketbols
2016. gada 26. maijā 17:37 2016. gada 26. maijā 17:37
Latviešu speciālists Artūrs Štālbergs ceturtdien oficiāli tika apstiprināts par Krievijas komandas "Ņižņij Novgorod" galveno treneri, informē klubs.

Tas, ka 31 gadu vecais Štālbergs kļūs par "Ņižņij Novgorod" galveno treneri, bija jau zināms iepriekš, kad šo posteni šomēnes pameta Latvijas valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis.

"Vēlos pateikties klubam par doto iespēju. Domāju, ka palikšana Ņižņijnovgorodas klubā ir pats svarīgākais lēmums, ko savā dzīvē esmu pieņēmis. Pasakos arī Bagatskim, kura pakļautībā kā palīgs strādāju iepriekšējos divus gadus," norādīja Štālbergs.

"Artūram ir liela pieredze darbā ar gados jauniem basketbolistiem, kas saskan arī ar mūsu filozofiju," pauda kluba vadītājs Sergejs Panovs. "Skatoties uz viņa darbu, sapratām, ka Štālbergs ir pienācīgs aizstājējs Bagatskim."

Štālbergs par Bagatska asistentu kļuva aizpērn augustā, lai gan pirms tam viņš bija panācis vienošanos par Latvijas čempionāta kluba "Saldus" vadīšanu. Tiesa, tā kā "Ņižņij Novgorod" iepriekšējā sezonā startēja ULEB Eirolīgā, Latvijas speciālists nelaida garām iespēju sevi apliecināt daudz augstākā līmenī.

Štālbergs strādājis Latvijas čempionāta komandu "Liepājas lauvas" un "Valmiera" treneru kolektīvos, kā arī Ukrainas augstākās basketbola līgas komandā "Mykolaiv", būdams galvenā trenera latvieša Agra Galvanovska palīgs.

2013.gadā Štālbergs līdz nebijušiem augstumiem aizveda Latvijas U-20 vīriešu basketbola izlasi, kas izcīnīja sudraba godalgas Eiropas čempionātā, bet viņš tika nosaukts par gada labāko Latvijas basketbola treneri. Savukārt klubu basketbolā viņš kā galvenais treneris līdz šim nav strādājis.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Viņas Majestātes titulu princesei Diānai izlēma atņemt Čārlzs, nevis karaliene 4
Pirmoreiz tuvi viņi bija tikai kāzu naktī. Elvisa Preslija un viņa Priscillas skaistais mīlasstāsts 3
Kā alu izmantot skaistumkopšanā? (Ņem vērā - šoreiz tikai ārīgai lietošanai) 2
Pievienot komentāru