Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Latvijas izlases hokejista Koba Jasa sieviņa izredzētā ir 20 gadus vecā Vitālija. Viņa LU studē vadību zinības, savulaik trenējusies peldēšanā, patīk gleznot un spēlēt klavieres.

Latvijas hokejista Jasa kāzās 200 viesi un uzstājas pat slavens Krievijas komiķis 6

Sporta zvaigznes
2016. gada 10. jūnijā 14:45 2016. gada 10. jūnijā 14:45
Apprecējies 26 gadus vecais Latvijas izlases hokejists Koba Jass, kurš par sievu apņēma savu draudzeni, 20 gadus veco Latvijas Universitātes studenti Vitāliju Muhinu. Kāzas notika 5. jūnijā, Jūrmalas restorānā “36. līnija” un svinētas ar pamatīgu vērienu.

Portāls la.lv vēsta, ka kāzas svinējuši 210 viesi, starp kuriem bija daudzi Latvijā pazīstami hokejisti - Ronalds Ķēniņš, Oskars Bārtulis, Gunārs Skvorcovs, Miks Indrašis, Maksims Širokovs, Aleksandrs Ņiživijs, Vitālijs Pavlovs, Māris Jass un citi. Savukārt vedējtēvs bija bijušais hokejists, Kobas onkulis Mareks Jass, bet vedējmāte – Vitālijas labākā draudzene Valērija.

Viesus izklaidējuši mūziķi Intars Busulis un Jānis Stībelis, kā arī populārais Krievijas komiķis Aleksandrs Reva, kura honorārs par kāzu vadīšanu, kā vēsta Krievijas prese, ir 2 100 000 rubļu jeb mazliet vairāk par 28 000 eiro. Viņš gan šoreiz nebija Koba Jasa kāzu vadītājs, bet uzstājās ar pāris jautriem numuriem, pēc kā kāzu viesi pamatīgi atraisījās un bijuši stāvā sajūsmā.

“Neviens nezināja, ka viņš būs, tas tika glabāts noslēpumā. Revas uzaicināšana vairāk bija sievas vecāku iniciatīva,” la.lv atklāj Jass, sakot, ka viņš ar draudzeni, ar kuru iepazinies pirms četriem gadiem, sarakstījušies un gredzenus mijuši dzimtsarakstu nodaļā, bet baznīcā viņi laulāsies pēc gada Gruzijā, kur Koba ir kristīts un kur dzīvo daudzi viņa radi.

Koba Jasa kāzās viesus izklaidēja populārais Krievijas komiķis Aleksandrs Reva. Lūk, viņš kāzu dienā restorānā “36. līnija”!

Koba Jass Latvijas izlases rindās aizvadījis 50 spēles.

Kasjauns.lv/Foto: Instagram.com (no Vitālijas Muhinas arhīva), facebook.com, AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Fotoreportāža: kā tapa un cik izmaksāja Latvijas valsts svētku salūts? 12
Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā
Skatīt visus komentārus