Latvijas vīriešu basketbola izlasē neiekļuvušajam Kasparam Vecvagaram spēkošanās ar Čehijas izlases saspēles vadītāju Tomašu Satoranski būs jāatliek uz vēlāku laiku.

Kauņas "Žalgiris" atbrīvo Latvijas izlasē neiekļuvušo Kasparu Vecvagaru

Sports
2016. gada 30. jūnijā 18:03
Daudzkārtējā Lietuvas čempione basketbolā Kauņas "Žalgiris" ceturtdien paziņojusi par latviešu saspēles vadītāja Kaspara Vecvagara atbrīvošanu.

Pašlaik 22 gadus vecais Vecvagars atbrīvots kopā ar vēl diviem nu jau bijušajiem komandas biedriem - Džeromu Rendlu un Olivjē Hanlanu. Vēl pērn ar latvieti tika pagarināts līgums pēc sistēmas 1+1, taču nu abas puses lēmušas par sadarbības pārtraukšanu.

Kauņas "Žalgiris" komandai Vecvagars pievienojās 2013.gadā, bet pa šiem trim gadiem tā arī nespēja izkarot stabilu vietu vienības sastāvā, turklāt basketbolists regulāri mocījās ar savainojumiem. Togad kopā ar Latvijas U-20 izlasi saspēles vadītājs negaidīti izcīnīja sudraba medaļu Eiropas čempionātā.

Pērn vasarā "Žalgiris" pagarināja līgumu ar Vecvagaru, kaut iepriekšējā sezonā viņš laukumā nebija izgājis. Vasarā saspēles vadītājs atgriezās laukumā un spēja izkarot savu vietu Latvijas izlases rindās dalībai Eiropas čempionātā.

Pagājušajā sezonā Vecvagars piedalījās 14 ULEB Eirolīgas spēlēs, kurās vidēji guva 3,4 punktus un veica 1,1 rezultatīvu piespēli, bet Lietuvas čempionātā viņam 32 mačos caurmērā 5,7 punkti un 1,2 rezultatīvas piespēles, palīdzot Kauņas vienībai triumfēt valsts čempionātā.

Lai gan Vecvagars tika iekļauts Latvijas izlases kandidātos dalībai nākamnedēļ gaidāmajā Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā, viņš nespēja izturēt konkurenci.

Vecvagaram "Žalgiris" vienība bija pirmā pieredze ārzemēs.

LETA/Foto: AFP/Scanpix/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 26
  • Firma meklē cilvēku neticamai vakancei: jāceļo, jānakšņo luksusa mājās, par to saņemot 9000 eiro 4
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 0