Puertoriko basketbolisti mačam pret Latviju gatavojas noslēpumaini un atceļ pirmsspēles treniņu

Sports
2016. gada 8. jūlijā 17:01
Puertoriko basketbola izlase pirms piektdien gaidāmās olimpiskā kvalifikācijas turnīra pusfināla cīņas pret Latviju turpināja spēlēt paslēpes un atcēla pirmsspēles rīta treniņu.

Abas komandas Serbijas galvaspilsētā Belgradā notiekošā turnīra gaitā sacentīsies plkst.19 pēc Latvijas laika. Uzvarētāja finālā par vienīgo ceļazīmi uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm spēkosies pret mājinieci Serbiju vai Čehiju.

Puertoriko komanda ar noslēpumainību izcēlās jau ceturtdien, kad tā vakarā pēc trešdien pavadītās brīvdienas aizvadīja pirmo treniņu, kas bija pusotru stundu ilgs. Lai gan Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) noteikumi paredz, ka žurnālisti šādos gadījumos 15 minūtes pirms treniņa beigām drīkst ienākt zālē, fotografēt un filmēt, Puertoriko pārstāvji to klaji ignorēja un dzina sanākušos medijus ārā no zāles. Tikpat kā visi no viņiem bija no Latvijas plašsaziņas līdzekļiem, bet uzfilmēt vai nofotografēt žurnālisti īsti tā arī neko nepaguva, vienīgi nodarbības pašu pēdējo minūšu Puertoriko basketbolistu metienus no centra.

Savukārt piektdien uzreiz pēc Latvijas pirmsspēles treniņa, plkst.12.10, nodarbība bija paredzēta arī Puertoriko komandai, taču tā tika atcelta. Līdz ar to Latvijas pretinieki nolēmuši pirms šī dueļa neiesildīties un "nepiešaut" grozus stundu ilgā treniņā.

Latvija gan šādu iespēju izmantoja un pirmsspēles treniņu aizvadīja.

Šobrīd dalību Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs nodrošinājušas ASV, Venecuēla, Ķīna, Austrālija, Argentīna, Spānija, Brazīlija, Lietuva un Nigērija. No 12 dalībniecēm trīs vēl nav zināmas, jo ceļazīmes tiks sadalītas trīs kvalifikācijas turnīros. Bez atlases sacensībām Belgradā turnīri paralēli notiks arī Itālijas pilsētā Turīnā un Filipīnu galvaspilsētā Manilā.

LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 26
  • Dzērājšoferis Rīgā ar varu atgūst savu atņemto auto, lai aizbrauktu ar to mājās
  • Murgs... teroristi grasījās spridzināt slaveno Rialto tiltu Venēcijā 1