Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Basketbola kluba "Knicks" vērtība novērtēta ar trīs miljardiem dolāru.

Porziņģa pārstāvētā "Knicks" joprojām ir pasaules vērtīgākā basketbola komanda 1

Basketbols
2016. gada 14. jūlijā 11:22 2016. gada 14. jūlijā 11:22
Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" biznesa izdevuma "Forbes" katru gadu veidotajā pasaules vērtīgāko sporta spēļu komandu jaunākajā sarakstā saglabājusi pasaules vērtīgākās basketbola komandas nosaukumu un ir septītā vērtīgākā sporta spēļu komanda kopumā.

''Forbes'' šāgada sarakstā pirmā ir amerikāņu futbola Nacionālas futbola līgas (NFL) komandai Dalasas ''Cowboys'' ar vērtību četri miljardi ASV dolāru, kam seko abi Spānijas futbola giganti Madrides ''Real'' ar 3,65 miljardiem un ''Barcelona'' ar 3,55 miljardiem.

Ceturtajā vietā ir vērtīgākā Ņujorkas vienība - ''Yankees'' beisbola komanda ar 3,4, piektajā - ''Manchester United'' futbola komanda ar 3,32 un sestajā - NFL komanda Jaunanglijas ''Patriots'' ar 3,2 miljardiem dolāru.

''Knicks'' vērtība novērtēta ar trīs miljardiem dolāru un ir lielākā starp Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandām.

Pirmo vienpadsmitnieku noslēdz NFL komandas Vašingtonas ''Redskins'' (2,85), Ņujorkas ''Giants'' (2,8), otra vājākā NBA komanda aizvadītajā sezonā - Losandželosas ''Lakers'' un NFL komanda Sanfrancisko ''49ers'' (abām pa 2,7 miljardiem).

Vērtīgāko komandu pirmajā piecdesmitniekā ir 27 amerikāņu futbola - NFL komandas, bet pārējās 23 pārstāv Eiropas futbolu, NBA vai Galveno beisbola līgu (MLB).

Pirmo reizi kopš 2011. gada, kad ''Forbes'' šādu sarakstu publicēja pirmo reizi, pirmajā vietā nav klasiskā futbola komandas. ''Manchester United'' bija vērtīgākā 2011. un 2012. gadā, bet iepriekšējos trīs gadus - Madrides ''Real''.

Nacionālās hokeja līgas komandu pirmajā piecdesmitniekā nav.

BNS/ Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Mājvieta Rīgā par 40 eiro: kā uzņēmīgi jaunieši dzīvo pamestajos Rīgas namos? 32
Eiropā izgatavota ekonomiska māja, kuru var salikt jebkur nieka 6 stundu laikā 12
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 8
Pievienot komentāru