Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šajā sezonā Māris Orniņš aizvadīs vairākas MTB frīstaila sacensības, lai atgrieztos ritmā un jau nākamajā gadā varētu pilnībā sevi veltīt savu un komandas mērķu sasniegšanai.

"MX Moduls" komandai pievienojas MTB frīstaila braucējs Māris Orniņš

Citi sporta veidi
2016. gada 19. jūlijā 18:15 2016. gada 19. jūlijā 18:15
Motokrosa klubs “MX Moduls” paplašina savu redzējumu un darbību, turpmāk kļūstot par motokrosa un ekstrēmo sporta veidu klubu. Kā viens no pirmajiem tam pievienojas Baltijā labākais MTB frīstaila braucējs Māris Orniņš.

“MX Moduls” valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons: “Nolēmām neaprobežoties tikai ar motokrosu un spert soli tālāk. Paplašinām redzējumu un klubam pie līdzšinējiem sportistiem, kas ir  motokrosisti, piesaistām ekstrēmo sporta veidu pārstāvjus. Šobrīd tas ir Orniņš. Iespējams, tuvākajā nākotnē būs vēl kāds.”

Māris Orniņš ir 25 gadus vecs jaunietis, kura vārds ir zināms daudziem ekstrēmo sporta veidu cienītājiem. Puisis piedalījies neskaitāmās sacensībās gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām. Viņš ir arī vienīgais FMB world tour dalībnieks no Baltijas valstīm. Kopš pagājušās vasaras Māris Orniņš ārstēja savainojumus un sacensībās nestartēja. Pirmās sacensības, kurās Māris šogad startēja, bija festivālā “Playground”, kurā talantīgais sportists demonstrēja dubulto salto uz aizmuguri, kuru pirms tam neviens cits Latvijā nebija izpildījis.

Māris Orniņš: “Nespēju izteikt vārdos, kādas sajūtas mani pārņēma, uzzinot, ka pārstāvēšu “MX Moduls” klubu! Vienmēr esmu gribējis startēt no profesionālas komandas, kurai ir augstas prasības un lietām pieiet nopietni. Pēc visiem šiem gadiem sportā esmu laimīgs, ka beidzot varēšu sportot profesionālā līmenī. Tāpēc arī domāju, ka kopējiem spēkiem mēs varēsim sasniegt augstus rezultātus. Šis man ir kā jauns sākums, lieliska iespēja sevi parādīt un sasniegt to, ko visu laiku esmu vēlējies!”

Šajā sezonā Māris Orniņš aizvadīs vairākas MTB frīstaila sacensības, lai atgrieztos ritmā un jau nākamajā gadā varētu pilnībā sevi veltīt savu un komandas mērķu sasniegšanai. Nākamās sacensības, kurās Orniņš startēs, notiks 23. jūlijā Maskavā.

Kluba “MX Moduls” mērķu īstenošana iespējama, pateicoties uzticamajiem atbalstītājiem, kuri kopā ar komandu ir no pirmās dienas. Paldies Moduls Rīga, Velve, Moduls Interjers, Latvijas Energoceltnieks, Evopipes, KS14, Negocio.

Karlīna Timofejeva / Foto: Artūrs Pavlovs

Citi šobrīd lasa

Tifānijas Trampas draugi noslēdz laulību, kurā nebūs seksa 48
No "Tallink" prāmja pie Kolkas pār bortu pārlēcis 23 gadus vecs jaunietis 66
Bīstams brīdis virs Maskavas: no Tallinas atlidojusi pasažieru lidmašīna sprīdi no sadursmes ar "Boeing" 12
Pievienot komentāru