Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Rīgā notiks Ghetto Fight cīņu turnīra otrais posms 1

Citi sporta veidi
2016. gada 4. augustā 13:01 2016. gada 4. augustā 13:01
8.augustā, Rīgā norisināsies Ghetto Fight 2016 vol.2 turnīrs. Ghetto Fight turnīri jau trešo gadu pēc kārtas ir skatamākie un spilgtākie Latvijas cīņu turnīri. Vairāk nekā 150 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Uzbekistānas un Polijas vēlās piedalīties Ghetto Fight turnīrā. Pēc tradīcijas organizatori ir izvēlējušies 50 labākos cīkstoņus un skatītājiem būs iespēja vērot 25 spilgtas cīņas.

Starp cīkstoņiem varēs ieraudzīt tādas topošas zvaigznes kā Vladimirs Jefimovs, Bogdans Zips, Maksims Rižovs, Bogdans Ribkins, Georgijs Vaivods un Artūrs Poļehovs kā arī jau redzētus cīkstoņus, tādus kā Rolands Mikalauskas, Pāvels Suhlovs, Vitālijs Meļņikovs, Vjačislavs Markovs, Pāvels Baženovs, Aleksandrs Čižovs un Vladislavs Gusevs.

Kā arī norisināsies 4 titulcīņas. Tā Vitālijs Meļņikovs no cīņu kluba "Professionalis" cīnīsies ar viesi no Kaļiņingrādas Ivanu Jeremko par Baltijas čempiona titulu. Divi paš perspektīvākie Baltijas Junioru cīkstoņi Ernestas Varankevičus (Pantera) un Vladislavs Gusevs (SevArch) arī satiksies cīņa par Baltijas Čempiona titulu.

Starp Kadetiem jostu par čempiona titulu  izcīnīs Maksims Rižovs (SevArch) un Stivas Stonis (Pantera). Vienu no svarīgākām ciņām par Latvijas čempiona titulu Panrationā aizvadīs Pāvels Suhlovs (Avantguarde) un Rolands Mikalauskas (Golden Glory).

Programmā ir paredzētas Supersmagās cīņas un sieviešu cīņas. Mūzīkas cienītājiem turnīra laikā uzstāsies zinams latviešu reperis Кирямба.  

"Mūsu projekt palika tik ļoti pieprasīts, ka šogad mēs uzrīkojām 2 Ghetto Fight turnīrus bet tik un tā mums nesanāca iedot iespēju cīnīties visiem tiem kur gribēja piedalīties.

Ghetto Fight turnīra galvenais organizātors Manvels Isadžaņans saka - Parunājot ar Ghetto Games daddy bija pieņemt lēmums 2017 gadā rīkot 4 Ghetto Fight turnīrus.

Turnīros ir saglabājies cīņu formāts Sev Srch vs Opponent Team. 25 cīkstoņi no cīņu kluba SevArch satiksies cīņā pret 25 sportistiem no dažādiem cīņu klubiem un valstīm.

LETA / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Tā deputāts Hosams Abu Meri ieskatījās savā jaunajā mīlā Lindā Krūmiņā
6 modes triki, kā izskatīties slaidākai bez diētas 21
Ventspils glābējsilītē ievietots puisītis ar mammas rakstītu zīmīti līdzās 60
Pievienot komentāru