Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Programmā ir paredzētas Supersmagās cīņas un sieviešu cīņas.

Grīziņkalnā norisināsies Ghetto Fight 2016 noslēdzošais turnīrs

Citi sporta veidi
2016. gada 5. augustā 14:34 2016. gada 5. augustā 14:34
8.augustā, Rīgā norisināsies Ghetto Fight 2016 VOL.2 turnīrs. Ghetto Fight turnīri jau trešo gadu pēc kārtas ir skatamākie un spilgtākie Latvijas cīņu turnīri ar pozitīvas agresijas devu. Vairāk nekā 150 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Uzbekistānas un Polijas vēlās piedalīties Ghetto Fight turnīrā. Saskaņā ar tradīciju, organizatori ir izvēlējušies 50 labākos cīkstoņus un skatītājiem būs iespēja vērot 25 spilgtas cīņas.

Starp cīkstoņiem varēs ieraudzīt tādas topošas zvaigznes kā Vladimirs Jefimovs, Bogdans Zips, Maksims Rižovs, Bogdans Ribkins, Georgijs Vaivods un Artūrs Poļehovs kā arī jau pieredzējušus cīkstoņus, tādus kā Rolands Mikalauskas, Pāvels Suhlovs, Vitālijs Meļņikovs, Vjačislavs Markovs, Pāvels Baženovs, Aleksandrs Čižovs un Vladislavs Gusevs.

Norisināsies 4 titulcīņas par Baltijas Čempiona titulu - Vitālijs Meļņikovs no cīņu kluba "Professionalis" cīnīsies ar viesi no Kaļiņingadas Ivanu Jeremko par Baltijas čempiona titulu. Cīņā satiksies arī junioru cīkstoņi Ernestas Varankevičus (Pantera) un Vladislavs Gusevs (SevArch).

Starp Kadetiem jostu par čempiona titulu izcīnīs Maksims Rižovs (SevArch) un Stivas Stonis (Pantera). Vienu no svarīgākām ciņām par Latvijas čempiona titulu Panrationā aizvadīs Pāvels Suhlovs (Avantguarde) un Rolands Mikalauskas (Golden Glory).

Programmā ir paredzētas Supersmagās cīņas un sieviešu cīņas. Mūzīkas cienītājiem turnīra laikā uzstāsies zinams latviešu reperis Кирямба. Projekts kļuvis ļoti   pieprasīts, tāpēc šogad tiek organizēti 2 Ghetto Fight turnīri. Lai nodrošinātu iespēju cīnīties visiem tiem kur gribēja piedalīties, 2017 gadā notiks  4 Ghetto Fight turnīri!

Turnīros ir saglabājies cīņu formāts “Sev Arch vs Opponent Team”. 25 cīkstoņi no cīņu kluba SevArch satiksies cīņā pret 25 sportistiem no dažādiem cīņu klubiem un valstīm.

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Arī viņi ir daļa no armijas. FOTOREPORTĀŽA, kā Krievijas militārajā bāzē Abhāzijā izturas pret sargsuņiem 24
Vieglatlēts Čehijā sacensību laikā nogalina tiesnesi 7
Kolumbijā pārlūzis 280 metru augsts tilts; desmit strādnieki nositušies kritienā 1
Pievienot komentāru