Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Lepojamies un turam īkšķus. Lai kādi būtu rezultāti, jābūt pārliecībai, ka izdarīts viss iespējamais," sacīja Iveta Vējone.

Vējoņu pāris Latvijas sportistiem vēl Latvijas priežu sīkstumu un izturību. VIDEO 40

Sports
2016. gada 5. augustā 16:44 2016. gada 5. augustā 16:44
Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze dienā, kad olimpiskajā ciematā tika pacelts Latvijas karogs, vēl "Brazīlijas saulē saglabāt Baltijas jūras svaigumu", kā arī "parādīt Latvijas priežu sīkstumu un izturību".

Valsts pirmais pāris sociālajā vietnē "Youtube" ievietotajā sveicienā atzina, ka jau noskaņojušies uz olimpisko spēļu viļņa un jūtas kā īsti Latvijas komandas pārstāvji. "Mēs būsim ar jums, sūtīsim labās domas un vēlējumus," sacīja prezidents.

Viņš arī norādīja, ka Latvijas bagātās sporta tradīcijas padara mūs spēcīgākus, kā arī spēj vienot un saliedēt. "Jānovēl, lai Brazīlijas saulē saglabātos Baltijas jūras svaigums, parādiet Latvijas priežu sīkstumu un izturību," aicināja Vējonis.

Savukārt Iveta Vējone sacīja, ka ar Latvijas sportistiem domās ir visa valsts. "Lepojamies un turam īkšķus. Lai kādi būtu rezultāti, jābūt pārliecībai, ka izdarīts viss iespējamais," sacīja Vējone.

Jau ziņots, ka Riodežaneiro olimpisko spēļu ciematā ceturtdien svinīgi tika pacelts Latvijas karogs. Latvijas karogs tika pacelts vienā ceremonijā ar Monako, Izraēlas, Somālijas, Etiopijas un Beļģijas izlasēm.

Svinīgo pasākumu ievadīja aptuveni desmit minūšu teatralizēts deju uzvedums par vietējo tradīcijām, bet pēc tam tika atskaņotas olimpiskā un visu sešu valstu himnas.

Latvijas delegācija olimpiskā ciemata vadībai pasniedza īpaši izstrādātu firmas "Amber" trauku ar zelta iekšpusi. Līdzīga dāvana bija arī pirms četriem gadiem Londonā, un Latvijas Olimpiskās komitejas viceprezidents Einārs Fogelis aģentūrai LETA izteica cerību, ka tā Latvijai būs laba ceļamaize.

Par šo dāvanu Latvijas delegācija pretī saņēma olimpiskā simbola statuju.

Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija gaidāma piektdien, bet pirmie Latvijas sportisti sacensības sāks dienu vēlāk. Latvijas izlases sastāvā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs ir 34 sportisti 13 sporta veidos.

LETA / Foto: ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Kā mainījusies mūziķa Ūdrīša dzīve divus gadus pēc traģiskās avārijas? 76
Ivankas Trampas pašpalīdzības grāmatai skumji panākumi 8
Komisijas loceklis Judins jau paredz "Oligarhu lietas" galaziņojumu 22
Skatīt visus komentārus