Jonass jūlija izskaņā Čehijā notikušajā pasaules čempionāta 13.posmā pirmajā braucienā MX2 klasē piedzīvoja kritienu, gūstot smadzeņu satricinājumu.

Jonass smadzeņu satricinājuma dēļ spiests priekšlaicīgi noslēgt sezonu

Sports
2016. gada 17. augustā 16:43
Latvijas vadošajam motokrosa braucējam Paulam Jonasam jūlijā Čehijas posmā piedzīvotā kritiena dēļ šī sezona ir noslēgusies priekšlaicīgi, trešdien savos sociālajos tīklos pavēstīja pats sportists.

Jonass jūlija izskaņā Čehijā notikušajā pasaules čempionāta 13.posmā pirmajā braucienā MX2 klasē piedzīvoja kritienu, gūstot smadzeņu satricinājumu.

"Ir smagi to teikt, taču diemžēl mana sezona pēc kritiena Čehijā ir noslēgusies. Tiku pie diezgan smaga smadzeņu satricinājuma, un manas smadzenes vēl joprojām atrodas diezgan sliktā stāvoklī. Vēlējos būt atpakaļ jau nākamajā posmā, taču ārsti pēc iepriekšējās pārbaudes neļauj man sēsties uz motocikla vēl vismaz vienu mēnesi," norādīja Jonass.

Nākamajam pasaules čempionāta posmam 26.augustā jānorisinās Nīderlandes pilsētā Asenē, bet šobrīd latvietis jau izlaidis Beļģijā un Šveicē notikušos etapus.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā MX2 klasē līderis ar 597 punktiem ir Jonasa komandas biedrs "Red Bull KTM Factory Racing" rindās Džefrijs Herlingss no Nīderlandes. Otrajā vietā kopvērtējumā ar 554 punktiem ierindojas šveicietis Žeremijs Sīvers, bet trešajā vietā ar 433 punktiem ir francūzis Benuā Paturels. Ceturtais ar 416 punktiem ir brits Makss Enstijs, kurš par 13 punktiem apsteidz Jonasu.

 

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 36
  • Tikai 10 km no Ukrainas robežas izvietoti desmitiem krievu tanku 16
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 19