23 Foto
Māju Arizonā peldētājs Maikls Felpss iegādājās pērnā gada nogalē, kad abi ar līgavu Nikolu vēl tikai gaidīja pirmdzimto. Mazulis pasaulē nāca šā gada maijā.

Olimpiskās leģendas Maikla Felpsa mājā mazs, bet glīts baseins. FOTO

Sports
2016. gada 29. augustā 08:34
Slavenais peldētājs Maikls Feplss (31), kuru pelnīti dēvē par olimpisko leģendu, iztērējis 2.5 miljonus ASV dolāru par māju Arizonā.

Amerikāņu sportists Maikls Felpss iegādājies 558 kvadrātmetru lielu māju Arizonas štatā ASV. Šajā glaunajā īpašumā ir piecas guļamistabas un sešas vannasistabas. Mājā ierīkotas četras kamīna vietas, bet pie ēkas izbūvēts peldbaseins un labiekārtota atpūtas zona zem klajas debess.

Felpss šo māju iegādājās aizvadītā gada decembrī, tiklīdz bija pabeigta tās celtniecība. Peldētājs un viņa līgava, skaistumkonkursa „Mis Kalifornija” bijusī uzvarētāja Nikola Džonsone (31), mājā ievācās divas dienas pirms jaunā gada. Tolaik pāris vēl tikai gaidīja pasaulē ierodamies savu pirmdzimto. Dēliņš Būmers Roberts piedzima šā gada 5. maijā.

31 gadu vecais sportists piecu Olimpiāžu laikā izcīnījis 23 zeltus, trīs sudrabus un divas bronzas, kas viņu padara par visu laiku titulētāko olimpieti.

Maikls ar Nikolu un mazuli Rio olimpisko spēļu laikā.

Pēc 2012.gada Londonas olimpiskajām spēlēm Felpss paziņoja par karjeras beigām, taču pēc pāris gadiem mainīja savas domas un uzstādīja mērķi piedalīties Riodežaneiro Olimpiādē.

Peldēšanas leģenda Felpss piepildījis baseinu ar meitenēm bikini

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 140
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 34
  • Tvaika ielas "Statoil" būs pirmais, kas pārtaps par "Circle K" 7