Jānim Pavkštello, Veronikai Seržantei un Madarai Pilsētniecei par sporta sacensībām jāaizmirst uz četriem gadiem.

Skandāls Latvijas bodibildingā un fitnesā. Dopinga lietošanā pieķerti trīs sportisti 44

Sports
2016. gada 20. septembrī 13:21
Dopinga lietošanā pieķerti trīs Latvijas bodibildinga un fitnesa sportisti, informēja Valsts sporta medicīnas centra Antidopinga nodaļā.

Pavasarī divās dažādās sacensībās saistībā ar antidopinga pārkāpumiem pieķerti trīs Latvijas bodibildinga sportisti, kuriem attiecīgi piemērots sods par aizliegto vielu lietošanu.

Aprīlī notikušajās sacensībās dopinga lietošanā pieķerts Jānis Pavkštello un Veronika Seržante, savukārt šajā pašā mēnesī noritējušajās sacensībās Igaunijā dopinga lietošanā pieķerta Madara Pilsētniece.

Pavkštello analīzēs konstatēta klenbuterola un stanazola klātbūtne, un viņam piešķirta diskvalifikācija līdz 2020.gada 1.jūnijam. Antidopinga kontrolieri konstatēja, ka Seržante lietojusi klenbuterolu un oksandrolonu, par ko viņa diskvalificēta līdz 2020.gada 28.jūlijam. Savukārt Pilsētniece diskvalificēta līdz 2020.gada 11.augustam par klenbuterola lietošanu.

Patlaban kopumā soda sankcijas ir spēkā pret 13 Latvijas sportistiem un basketbolistu Mairu Četmenu. Trim no sodītajiem sportistiem diskvalifikācijas periods noslēgsies šoruden.

LETA/Foto: Facebook.com
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Jauna, nelaimīga māmiņa: pēc dzemdībām esmu sevi pazaudējusi 2
  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 2
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 15