Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Jānim Pavkštello, Veronikai Seržantei un Madarai Pilsētniecei par sporta sacensībām jāaizmirst uz četriem gadiem.

Skandāls Latvijas bodibildingā un fitnesā. Dopinga lietošanā pieķerti trīs sportisti 44

Citi sporta veidi
2016. gada 20. septembrī 13:21 2016. gada 20. septembrī 13:21
Dopinga lietošanā pieķerti trīs Latvijas bodibildinga un fitnesa sportisti, informēja Valsts sporta medicīnas centra Antidopinga nodaļā.

Pavasarī divās dažādās sacensībās saistībā ar antidopinga pārkāpumiem pieķerti trīs Latvijas bodibildinga sportisti, kuriem attiecīgi piemērots sods par aizliegto vielu lietošanu.

Aprīlī notikušajās sacensībās dopinga lietošanā pieķerts Jānis Pavkštello un Veronika Seržante, savukārt šajā pašā mēnesī noritējušajās sacensībās Igaunijā dopinga lietošanā pieķerta Madara Pilsētniece.

Pavkštello analīzēs konstatēta klenbuterola un stanazola klātbūtne, un viņam piešķirta diskvalifikācija līdz 2020.gada 1.jūnijam. Antidopinga kontrolieri konstatēja, ka Seržante lietojusi klenbuterolu un oksandrolonu, par ko viņa diskvalificēta līdz 2020.gada 28.jūlijam. Savukārt Pilsētniece diskvalificēta līdz 2020.gada 11.augustam par klenbuterola lietošanu.

Patlaban kopumā soda sankcijas ir spēkā pret 13 Latvijas sportistiem un basketbolistu Mairu Četmenu. Trim no sodītajiem sportistiem diskvalifikācijas periods noslēgsies šoruden.

LETA/Foto: Facebook.com

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 94
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Skatīt visus komentārus