Svarcēlāja Koha sacensībās Igaunijā labo divus Latvijas rekordus.

Svarcēlajai Rebekai Kohai izdodas labot divus Latvijas rekordus 1

Sports
2016. gada 25. septembrī 18:07
Latvijas talantīgā svarcēlāja Rebeka Koha sestdien starptautiskās sacensībās Igaunijas pilsētā Tartu laboja divus valsts rekordus.

Koha, startējot svara kategorijā virs 53 kilogramiem, summā pacēla 200 kilogramus. Raušanā viņa pievarēja 90 kilogramu smagu stieni, bet grūšanā pacēla 110 kilogramus.

Valsts rekordus Koha laboja summā un grūšanā.

Līdz šim 18 gadus vecā Koha startēja svara kategorijā līdz 53 kilogramiem, taču jau pēc olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, kur viņa izcīnīja augsto ceturto vietu, viņa pieļāva, ka pāries uz nākamo svara kategoriju līdz 58 kilogramiem.

Sestdien notikušo sacensību laikā Kohas svars bija 55,7 kilogrami.

Augusta sākumā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs Koha raušanā pacēla 90 kilogramus, bet grūšanā viņai padevās 107 kilogramus smags stienis, kas summā deva 197 kilogramus, par kilogramu atpaliekot no sava personiskā rekorda, bet par diviem no bronzas medaļas.

Vēl sestdien Tartu uzvaru svinēja arī Ritvars Suharevs, kurš svarā līdz 77 kilogramiem summā pacēla 328 (148+180) kilogramus, bet svarā līdz 94 kilogramiem uzvarēja Edgars Zemrūķis, kurš pacēla 304 (140+164) kilogramus.

Uzvaras izcīnīja arī Daniela Ivanova svarā līdz 53 kilogramiem un Elmārs Koleda svarā līdz 62 kilogramiem.

Tartu risinājās Vladimira Bašikorova memoriālās sacensības, kas reizē bija arī šīs pilsētas čempionāts. Tajās piedalījās četru valstu - Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas - sportisti.

LETA/Foto: AP/Scanpix/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 32
  • Traģēdijā Lietuvā šorīt miruši divi cilvēki no Latvijas ​​​​​​​ 19
  • Bezvēsts pazudušu vīrieti Sulavesi atrod 7 metrus liela pitona vēderā