Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Rudens svarīgākā krāsa ir Latvijas karoga krāsa. Apģērbus var kombinēt vairākās kārtās.

Stiliste iesaka, kā saposties valsts svētku svinēšanai. FOTO 3

Stila jaunumi
2015. gada 11. novembrī 15:50 2015. gada 11. novembrī 15:50
Tuvojoties Latvijas dzimšanas dienai, īpaši vēlamies izcelt savu patriotismu, un tas atspoguļojas arī mūsu valkātajā apģērbā. “Latvijā izveidotā mode apvieno tradīcijas, modernu stilu, roku darbu, kvalitāti un ekoloģiju. Būtiski, ka liela daļa dizaineru radīto darbu nav sezonāli, kas nozīmē, ka tik ātri no modes neizies," saka stiliste Ieva Ivanova.

Viena no aktuālākajām iezīmēm latviešu tautiskajā stilā ir raksti

Zīmes, kas ieaustas audumos, izskatās ne tikai interesanti, bet arī, ņemot vērā senlatviešu tradīcijas, nes veiksmi un aizsargā. Akcentējot koptēlu ar rakstainu šalli, iegūsi uzmanību piesaistošu tēlu. Galvenais – nebūt pārāk nopietnai, un uzdrīksties izvēlēties dažkārt pat šķietami nesavienojamas krāsas, piemēram, tumši zilu, sarkanu un dzeltenu. Šādi izskatīsies gaumīgi un citiem atmiņā paliekoši.

Latvijas karoga krāsa ir viena no TOP krāsām rudenī

Iekļaujot to savā garderobē kā akcentu, vari radīt elegantu koptēlu svinīgām vakariņām. Piemēram, melno krāsu ņem kā fonu, bet tumši sarkano – kā akcentu. Izcel dekoltē zonu ar kādu rotu, pieskaņo vakarīgu somiņu, un svinīgais tēls ir gatavs. Bieži latviešu dizaineri īpaši piedomā pie apģērbu modeļa, lai tas būtu multifunkcionāls. Izmanto to, iegūstot pavisam atšķirīgu noskaņu.

Stiliste Ieva Ivanova rāda, ka var savienot pat dažubrīd nesavienojamas krāsas.

Apģērbs vairākās kārtās - moderni, silti un ērti

Tā kā novembris ir viens no drēgnākajiem mēnešiem gadā, tad apģērbu izraugies ne tikai modernu, bet arī siltu un ērtu. Aktuāli ir nēsāt drēbes vairākās kārtās, savienojot dažādas faktūras un toņus. Šodien tik populārās melnās krāsas vietā vari izvēlēties dažādu toņu pelēkos. Lai koptēls būtu gan patriotisks, gan moderns, pieskaņo šalli ar latviskiem rakstiem.

Eleganta koka kaklarota padarīs tevi pamanāmu.

Latvijā dabīgie materiāli vienmēr ir bijuši lielā cieņā, tāpēc savieno vilnu, kokvilnu un ādu

Tie ir izturīgi, kvalitatīvi un noteikti elpojoši. Arī aksesuārus izvēlies no dabīgajiem materiāliem, kas ir apbrīnojami vienkārši, bet tajā pašā laikā ļoti aktuāli. Piemēram, koka kulons ķēdītē radīs pamanāmu eleganci.

Mammamuntetiem.lv/Publicitātes foto


Citi šobrīd lasa

Pentagons apmaksā dzimuma maiņu: kāds kājnieks par valsts naudu kļuvis par sievieti 14
Kāpēc lidmašīnā labāk nepasūtīt veģetāru ēdienu: pasažieru drausmā pieredze 4
Policija atklāj vietas, kur varētu atrasties 12 jaunie pārvietojamie fotoradari
Pievienot komentāru