Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Piemēram, vīrietis, kuram smaržās patīk kardamona, krustnagliņu un citu garšvielu aromātu nianses, ir īsts līderis. Viņš viegli sasniedz savu mērķi un lieliski uztur attiecības ar apkārtējiem.

Ko par vīrieti atklāj smaržas, kuras viņš lieto? 20

Dzīvesstils
2015. gada 30. decembrī 14:46 2015. gada 30. decembrī 14:46
Smaržu izvēle ļoti daudz spēj pastāstīt par mūsu personību. Ne vien aromāta nianses - pat smaržu pudelītes forma un krāsa. Visas šīs lietas rada noteiktas asociācijas. Jo sievietei, kura nelieto smaržas, nav nākotnes – tā teikusi Koko Šanele. Bet kā ar vīriešiem? Arī stiprā dzimuma aromāti var būt eleganti, seksīgi un ļoti piesaistoši.

Mūsdienās smaržas ir ne vien interesantas, bet pat ļoti daudzšķautņainas – tajās apvienotas desmitiem nianšu, dažādu smaržu pustoņi, svaigums un jutekliskums. Tātad paosti sava mīļotā iecienītāko smaržu un uzzini, kādas vēl nezināmas rakstura šķautnes viņam piemīt.

Atraitnīšu, muskatrieksta un vīraka nianses

Vīrietis, kuram patīk šādi aromāti un mierīgas smaržas, ir īsts romantiķis. Viņš, visticamāk, ir pārliecināts, ka pasaulē ir tikai viena mīlestība, un gatavs kā princis baltā zirgā atauļot pie savas princeses. Šāds cilvēks ne vien piepildīs katru tavu vēlēšanos, bet arī iekrāsos dzīvi pavisam košos toņos. Viņš ir īsts varonis, kurā apvienojas labākās vīriešu īpašības – taktiskums, godaprāts un dāsnums. Vārdu sakot, kopā ar šādu vīrieti, tu jutīsies patiešām droši - kā aiz sienas.

Garšvielu aromātu burvība

Piparu, kardamona, krustnagliņu un citu garšvielu smaržu nianses atklāj īstu vīrišķo pirmsākumu un pārliecinātību par sevi. Šis vīrietis lieliski zina, ko vēlas no savas dzīves un, paļaujoties uz sevi, viņš dodas pa paša izvēlēto ceļu. Šis cilvēks ir īsts līderis, viegli sasniedz savu mērķi un lieliski uztur attiecības ar apkārtējiem.

Ja izteiktām garšvielu smaržu niansēm līdzās jūtami tādi eleganti aromāti kā mandarīns, greipfrūts un bergamote, vari būt pārliecināta, ka šis vīrietis nopietni izturas arī pret sievieti, kura ir viņam blakus. Savu dzīves partneri viņš uztver gan kā mājas pavarda sargātāju, gan prieka un laimes radītāju ikdienā.

Citronu, bazilika un ciedru smaržas

Tu jūties neomulīgi lielā kompānijā, tev ir grūti izteikt savu viedokli, un tu satraucies, kad jūti spiedienu? Aizmirst savus bērnības kompleksus, sasaistītību un kautrīgumu tev palīdzēs viņš – vīrietis, kurš mazliet smaržo pēc citroniem, bazilika un ciedru riekstiem. Viņš ir drosmīgs cilvēks, kurš zina, ko dzīvē vēlas un nekad nepametīs otru nelaimē, neļaus sāpināt. Nav brīnums, ka viņa klātbūtnē visas sievietes no laimes gluži vai kūst.

Ambras smaržu pustoņi

Ambra ir vienīgā dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļa, ko neiegūst vardarbīgi. Tas ir juteklisks, pēc muskusa smaržojošs aromāts, kas ideāli piestāv vīriešiem, kuri kontrolē visas savas dzīves jomas. Šādiem vīriešiem netrūkst ne ambīciju, ne lielu plānu – viņu vārds ir likums, uz ko vienmēr var paļauties. Viņu spēcīgā personība nekad neizvairās no atbildības un ir gatava uzņemties vadību arī pār milzīgiem projektiem.

Tiesa, sadzīvē ar šādu cilvēku var nebūt viegli. Taču, ja esi gatava vīram atvēlēt vadošo lomu, ieklausīties viņa viedoklī un uzticēt visu, kas tevi satrauc un biedē, vari būt droša, ka jūsu attiecības būs ilgas un laimīgas. Galvenais, nepazaudē sevi un sargā savas privātās telpas robežas.

Džina, skalbju un kalnrozīšu aromāti

Satikt vīrieti, kurš smaržotu šādi – tas patiešām nav viegls uzdevums. Visticamāk, tikai intelektuāļi dod priekšroku tik netradicionālai kompozīcijai. Šādi vīrieši parasti sagaida slavas dziesmas sava prāta, erudīcijas un zināšanu dēļ. Viegli citēdami klasiķus, virtuozi risinādami krustvārdu mīklas vai piedalīdamies erudīcijas spēlēs, viņi bez grūtībām sagroza galvu dāmām, kuras viņiem iepatikušās. Ko viņš var piedāvāt? Pirmām kārtām – jebkuru risinājumu ikvienai problēmai. Vajag tikai viņam pajautāt, un pasaule uzreiz kļūst vienkārša un saprotama.

Mandarīnu, baltā muskusa un bambusa smaržu nianses

Šīs smaržas ar svaigo un eleganto nošu salikumu uzreiz izceļas pūlī. Un tāds arī ir šo smaržu lietotāja – veiksmīga skaistuļa, kurš aizgūtnēm tver dzīvi – mērķis. Viņš vienmēr padalīsies ar saviem plāniem un uzklausīs tavas domas par globālajiem procesiem, taču prātā viņam parasti jau ņirb domas, kā sasniegt savus mērķus biznesā, karjerā, profesionālajā dzīv. Nu, bet meitenes? Meitenes – pēc tam!

Ingvera un lavandas notis

Ja domā, ka tavā dzīvē trūkst krāsu un nekas interesants nenotiek, tad aizej uz randiņu ar puisi, kura smaržās mazliet, mazliet jūtams ingvers un lavanda. Viņš būs lielisks sarunu biedrs, joki un jautri stāsti no viņa virmos kā no pārpilnības raga. Kopā ar viņu nekad nebūs skumji, jo šāda puiša brīnišķīgā pozitīvā enerģētika lieliski izklaidē un uzlādē. Tad nu – tver mirkli un priecājies!

Austrumu aromāti

Vīrieši, kuriem patīk austrumnieciski aromāti, ļoti labi zina, kā atstāt neizdzēšamu iespaidu. Viņi prot savaldzināt sievietes, likt viņām justies neatkārtojamām, seksīgām un dievišķām būtnēm. Romāns ar šādu vīrieti piepildīs tavu pasauli ar emocijām, kaisli un kārdinājumu. Viņam ir grūti pretoties, jo no šī vīrieša gluži vai dzirksteļo spēks, temperaments un dzīvošana ar moto “atnācu, ieraudzīju, uzvarēju”.

Kasjauns.lv / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 17
Rīga atkal staro! Sācies spožākais festivāls 11
Skatīt visus komentārus