Pārāk maza, lai ieliktu aifonu vai pat monētas. Kam paredzēta tā mazā kabatiņa?

Džinsu stils. Vai zināji, kam domāta mazā džinsu kabatiņa? 36

Skaistums
2016. gada 27. janvārī 12:05
Dažādu apģērba gabalu kabatas reizēm sagādā pamatīgas galvassāpes. Sievietes ne pa jokam mēdz kaitināt visas šīs “neīstās” kabatiņas biksēm, mēteļiem vai krekliem, jo praktiskā pielietojuma tām nav nekāda, ziņo “The Independent”.

Sieviešu un vīriešu džinsu kabatu standarti ir diezgan līdzīgi: divas priekšā, divas aizmugurē un viena dīvaina maza taisnstūrveida kabatiņa, kas atrodas vienā no priekškabatām. Kam īsti paredzēta šī mazā kabatiņa? Parasti kabata ir par mazu, lai liktu tajā monētas, un uzradusies šī kabata ir pirms mobilo tālruņu ēras, tā ka pat mazāko modeļu telefoniem tā arī nevarētu būt domāta.

Šo mīklu beidzot ir nolemts atrisināt. Izskatās, ka slavenajai amerikāņu džinsu firmai “Levi Strauss” ir atbilde uz šo jautājumu. Uzņēmuma pārstāvji savā interneta lapā paziņojuši – šī kabatiņa ir domāta, lai ieliktu pulksteni. 19. gadsimtā kovboji pulksteņus nēsāja pulksteņķēdē, kura tika pieāķēta pie džinsu siksnas. Tā nu, lai kovboji savus pulksteņus nesasistu, tika izgudrota mazā džinsu kabatiņa, kur to ērti ielikt.

Kasjauns.lv / Foto: Shutterstock
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 122
  • Murgs... teroristi grasījās spridzināt slaveno Rialto tiltu Venēcijā 8
  • Latviete un viņas dēliņš Īrijā kļūst par baisa nozieguma upuriem. Policisti sparīgi meklē pavedienus 4