Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ļoti rosīga bija Ieva Bondare (centrā), kuras meitai Džūlijai „Modes manifestācija” ir pirmā nopietnā debija modeles arodā.

Grezni tērpi, apakšveļa un Bondaru meita modeles lomā. FOTO 55

Mode
2016. gada 19. martā 13:54 2016. gada 19. martā 13:54
Latvijas modes nedēļas „Modes manifestācijas” trešajā dienā Latvijas Mākslas akadēmijā bija ļaužu pārpilns, jo savus jaunākos veikumus demonstrēja Latvijā populāri mūsu zemes dizaineri.

„Modes manifestācijā” 18. martā neviltotu publikas atzinību izpelnījās gan mūsu vadošo dizaineru jaunākās kolekcija, gan jauno modes mākslinieku skates. Pārpildītā zālē pulcējās daudzveidīga publika – sabiedrībā zināmi cilvēki, patiesi modes lietpratēji, kā arī ļaudis, kas vēlējās patīkami pavadīt piektdienas vakaru.

18. martā tika demonstrētas zīmolu „Alexander Pavlov” un „Keita For Rosme” jaunākās kolekcijas. Savu veikumu izrādīja ekspansīvā modes māksliniece Šeila un strauju popularitāti ieguvušais „Red Salt”. Tāpat ar savu veikumu pārsteidza jaunās tērpu dizaineres Simona Veilande un Ieva Mežule.

Tērpu demonstrēšanā piedalījās arī Saeimas deputāta Mārtiņa Bondara un viņa kundzes, „Mrs. Globe ‘1998” ieguvējas Ievas Bondares meita Džūlija. Viņa demonstrēja vairāku dizaineru radītos tērpus. Ieva noteikti bija skates aktīvākā vērotāja, jo viņa dzīvi juta līdzi meitas iznācieniem, iemūžināja tos telefonā un bija arī sagādājusi ziedu pušķus modes dizaineriem.

Modes skates un to viesus aplūkojiet 7 fotogalerijās!

 

 
 
 
 
 
 

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 32
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 4
Prātam neaptverami: piedzēries pusaudzis Rīgas skolā iekausta policistu 58
Skatīt visus komentārus