Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Tuvojoties 30 gadu vecumam, ir jāsaprot, ka esi personība un tev ir tiesības pieņemt patstāvīgus lēmumus, nevis klausīties rados un draugos, kuri vienmēr visu zina vislabāk.

Lietas, kas tev jāpagūst izdarīt līdz savai 30. dzimšanas dienai 11

Dzīvesstils
2016. gada 21. martā 15:25 2016. gada 21. martā 15:25
Māc satraukums un mazliet tā kā skumji, jo tuvojas dzimšanas diena, un šogad cipars būs liels un apaļš - 30. Pazīstamas izjūtas, vai ne? Mēs iesakām risinājumu - tā vietā, lai grimtu skumjās pārdomās par gaidāmo jubileju, labāk pārbaudi, vai esi pietiekami nobriedusi šim jaunajam dzīves posmam.

30 gadu sliekšņa pārkāpšana sievietei ir atskaites punkts par paveikto, taču bieži vien mēs šajā ziņā mēdzam ieciklēties uz karjeras sasniegumiem. Portāls woman.ru iesaka parbaudīt, vai līdz ar 30 gadu sasniegšanu esi kļuvusi arī patstāvīgāka, sievišķīgāka un seksuālāka. Lūk, lietas, kas jāpaspēj izdarīt līdz 30 gadu vecumam.

Uzveikt bailes

Izlēkt ar izpletni, lidot vēja tunelī vai akvaparkā nošļūkt pa garāko trubu. Izdari to, par ko esi sapņojusi, bet bailes to traucējušas izdarīt.

Kļūt patstāvīgai

Beidzot pārgriez nabassaiti ar vecākiem un sāc būvēt savu dzīvi neraugoties uz to, ka šķietami finansiāli to nevari atļauties. Pieņemot lēmumu, sakārtosies arī naudas jautājums.

Izcelt savu seksapīlu

Tu esi sieviete, tāpēc ik pa laikam vari izmantot metodes, kas padara tevi neatvairāmu vīriešu acīs. Vienalga - vai esi precējusies vai attiecībās. Tas ļauj justies skaistai, iekārojamai un neatvairāmai.

Nobildēties kailai

Kura gan nesapņo par skaistu kailfoto! Pat ja uztraucies par figūras nepilnībām, dodies pie profesionāla fotogrāfa. Viņš zinās, ko izcelt un ko notušēt, lai tu būtu pati skaistākā. Šāds foto ļaus atbrīvoties no kompleksiem un iemīlēt savu augumu.

Uzsākt dienesta romānu

Ja esi brīva meitene un darba kolēģis tev patīk, tad nav jāiedziļinās draudzeņu viedokļos, bet jādara to, ko vēlies. Tas sniegs pacilājošu sajūtu. Tu uz darbu skriesi vēja spārniem, vienmēr lieliski izskatīsies un būsi enerģijas pilna. Šie ieguvumi taču ir pietiekami lieliski, lai tevi neuztrauktu romāna gala iznākums!

Pieņemt lēmumus pašai

Uzsist dūri galdā un pateikt to, ko patiesībā domā, spēj tikai par sevi pārliecināta sieviete. Un tu tāda esi. Tuvojoties 30 gadu vecumam, ir jāsaprot, ka esi personība un tev ir tiesības pieņemt patstāvīgus lēmumus, nevis klausīties rados un draugos, kuri vienmēr visu zina vislabāk.

Neuztraukties par to, ko citi padomās

Izvēloties, kā rīkoties vai ko vilkt mugurā, primārās ir tavas iekšējās sajūtas. Ja vēlies, vari lietū dejot kailām kājām, nogriezt matus zēngalviņā vai kļūt par gotu meiteni. Tavā dzīvē tu pati vari veikt savas izvēles, nedomājot par citu viedokli.

Nodarboties ar labdarību

Ziedo bērnunamam, brīvdienās dodies uz dzīvnieku patversmi un izskrienies ar kādu pamestu suni, piesakies darīt brīvprātīgu darbu. Šādā veidā tu ne tikai būsi dalījusies ar kādu, bet arī sajutīsies noderīga, kas sniegs milzīgu gandarījumu.

Kaut reizi kļūt par slikto meiteni

Dodies uz eksursiju seksa muzejā, aizbrauc ar draudzenēm uz Amsterdamu vai vienkārši dodies piedzīvojumu meklējumos pa pilsētas naktsklubiem, aizmirstot par kautrību un aizspriedumiem.

Eksperimentēt ar savu ārieni

Kad tad vēl tu varēsi atļauties no blondīnes kļūt par košu rudmati, eksperimentēt ar dažādiem stiliem vai ballītei izvēlēties izteiksmīgu dūmakaino acu grimu. Esi koša, pamanāma un nebaidies no vizuālām pārmaiņām.

Atmet stereotipus

Jāprecas līdz 25 gadiem, tev jābūt stiprai, šķirties nav labi, minisvārkus valkā tikai vieglas uzvedības meitenes un tā tālāk. Tiec skaidrībā ar tiem postulātiem, kas tev tika “baroti” kopš bērnu dienām. Atsakies no dogmām, aizpriedumiem un stereotipiem, kas tevi neapmierina.

Nomainīt netīkamu darbu

Atrodi darbu, kas sniedz ne tikai finansiālu nodrošinājumu, bet arī gandarījumu.

Nauda ir nepieciešama visiem, taču, ja tā nāk caur nemīlamu darbu, cerēto gandarījumu nesasniegsi. Vēl sliktāk. Tu paliksi īgna, neapmierināta un nervoza. Nebaidies no nezināmā un atrodi nodarbošanos, kas sniedz prieku.

Pārstāt komunicēt ar neīstām draudzenēm

Viņa tev zvana tikai tad, kad pašai ir slikti, mūžīgi sūdzās vai kritizē citus? Tu neesi psihoterapeite vai žēlsirdīgā māsa, lai citu negācijas uzņemtu uz sevīm, tāpēc šāda “draudzene” tev nav nepieciešama.

Izdzīvot mīlas sāpes

– tā ir tava pieredze.

Nemocīties ar vīrieti, kuru nemīli.

Nebaidies pati būt pārdzīvojumu cēlonis. Tāda ir dzīve.

Nokļūstot neveiklā situācijā

, prast par sevi pasmieties.

Pierakstīt izteicienus

, kas tevi iedvesmo un grūtā brīdī tos pārlasīt.

Nebaidīties no muļķīgas rīcības.

Zvani vai sūti sms mīļotajam vienos naktī pēc iztukšotas vīna pudeles? Tas taču ir tik sievišķīgi!

Katru rītu sev nosolīties

vairāk nekad nedzert un nezvanīt reibumā vīriešiem.

Iemācīties atšķirt manipulatorus

un izmantotājus.

Nopeldēties jūrā

kailai.

Nopirkt aviobiļeti

vienā virzienā un ļauties piedzīvojumam!

Atvērt bankas depozītu

un beidzot sākt veidot uzkrājumus.

Apmeklēt kulinārijas kursus

un iemācīties gatavot ēst. Vai arī pieteikties vīna kursos un paplašināt zināšanas par savu mīļāko dzērienu.

Nopirkt sezonas must have lietu,

samaksājot par to pusi algas un nenožēlot.

Sākt mācīties jaunu svešvalodu

, par kuru jau sen esi sapņojusi.

Iegādāties mājdzīvnieku

, par kuru rūpēties.

Izkāpt no savas komforta zonas

- kāpt kalnos, iemācīties nirt vai nolaisties ar paraplānu.

Lasīt ezoterisku literatūru

, lai izprastu savas dzīves jēgu.

Mainīt domāšanas veidu.

Ja nevari mainīt situāciju, maini savu attieksmi pret to!

Kasjauns.lv/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Kas ir kautrīgais itālietis no "Sant Laurent Paris", kurš sievietēm piedāvā tērpties tik atkailinošās drēbēs 7
Iesaka bioenerģētiķis: praktiskā maģija, kā tikt pie naudas 53
Skaistumkonkursā "Mis Pasaule" uzvar medicīnas studente no Indijas 9
Skatīt visus komentārus