Ella Makfersone atklāj, ka sārmains un pH neitrāls ķermenis ir veselīgs ķermenis. Daudzi cilvēki tic, ka tas palīdz uzveikt slimības, atjauno šūnas un līdz ar to aizkavē novecošanās procesus. Sadarbībā ar uztura speciālisti modele izdevusi vitamīnu un uzturvielu kompleksu „Super Elixir”, kas palīdz uzturēt ķermeni sārmainu.

Supermodeles Ellas Makfersones skaistuma noslēpums esot vienkāršs 8

Skaistums
2016. gada 30. aprīlī 08:34 2016. gada 30. aprīlī 08:34
Austrāliešu supermodelei Ellai Makfersonei ir jau 52 gadi, bet augums slaids kā agrā jaunībā. Viņa atklājusi savu mūžīgas jaunības noslēpumu – ķermenis vienmēr jāuztur sārmains!

Supermodelēm parasti ir savi mazie noslēpumi un strikti nosacījumi attiecībā pret pārtiku, lai tikai varētu saglabāt nevainojamu figūru. Turpretī austrāliešu supermodele Ella Makfersone, kurā šā gada 29. martā atzīmēja 52. jubileju, apgalvo, ka nekad nav aizrāvusies ar neprātīgām diētām.

Intervijā uztura un dzīvesveida portālam „The New Potato” viņa pastāstījusi, ka ēd ļoti veselīgi. Laba izskata un lieliskas pašsajūtas „atslēga” esot pavisam vienkārša. Modele dienā izdzer trīs litrus (!) ūdens un rūpējas par to, lai ķermenis visu laiku būtu „sārmains”.

Modele, kura karjeras ziedu laikos izpelnījās iesauku „Ķermenis” („The Body”), vienmēr bijusi veselīga uztura piekritēja. Brokastīs Makfersone ēd augļus, čia sēklu pudiņu, auzu pārslu putru vai olu uz grauzdētas pilngraudu maizes, kam seko tasīte espresso un daži mandeļu cepumi.

Pusdienās Makfersone parasti izvēlas zivi ar dārzeņiem, bet uzkodai pagatavo proteīna kokteili vai limonādi ar sarkanajiem pipariem, augļiem un mandelēm.

Vakariņās modele ēd uz augu valsts bāzes veidotus salātus ar bagātīgu olbaltumvielu saturu, ko papildina ar kazas sieru vai zivi. Desertā supermodele atļaujas nedaudz melnās šokolādes.

Austrāliešu superzvaigznes diētā tikpat kā nav tauku un komplekso ogļhidrātu, tā dēļ viņa pirms dažiem gadiem nav jutusies labi. „Es jutos pārgurusi,” atceras modele. „Es izmēģināju virkni dažādu uztura bagātinātāju, taču nekas rezultātu nedeva. Lai ko es darītu, mani nepameta sajūta, ka man kaut kā pietrūkst. Tad es satiku doktori Simonu Laubšeri, kura specializējas uzturzinātnē. Viņa man izskaidroja, ka ķermenī kāds no faktoriem nav līdzsvarā: mana ķermeņa sārmainība.”

Ella reklamē savu „mūžīgās jaunības eliksīru” „Super Elixir”. Viņa pati to lieto katru dienu.

Ārste izskaidrojusi, ka modeles pH līmenis tolaik „nedarbojās”, līdz ar to ķermenis nestrādāja kā pienākas. Abas kopā izstrādājušas „īpašu pulveri no zaļumiem”, kas ķermeni darītu sārmaināku.

„Es uzzināju, ka sārmains un pH neitrāls ķermenis ir veselīgs ķermenis,” norāda Makfersone. „Daudzi cilvēki tic, ka tas palīdz uzveikt slimības, atjauno šūnas un līdz ar to aizkavē novecošanās procesus.”

Ella gribēja dalīties ar šīm zināšanām, tāpēc nodibināja savu kompāniju „WelleCo” un izdeva savu produktu „Super Elixir”. Tas ir vitamīnu un minerālvielām piesātināts uztura bagātinātājs, ko modele pati lieto katru dienu. To iecienījušas arī citas slavenības, nodēvējot Ellas ražojumu par „mūžīgās jaunības eliksīru”.

„Es jūtu, ka mans ķermenis burtiski uzplaukst, kad ik dienas lietoju „Super Elixir”. Man ir lielāka izturība vingrojot un mans vidukļa apkārtmērs ir samazinājies. Mans garastāvoklis ir līdzsvarots. Man nav kāre pēc cukura un es jūtos lieliski,” norāda modele. „Ja es no rīta izeju no mājām bez sava zaļā dzēriena, es pagriežos un eju atpakaļ – manam ķermenim tas ir nepieciešams!”

Tas gan nenozīmē, ka Makferosne pārtiek tikai no savas zaļās dziras vien. Kā jau norādījām, viņa trīs reizes dienā ietur veselīgu maltīti, kā arī regulāri sporto. Vismaz 45 minūtes katru dienu! Viņa skrien, peld, slēpo, dodas pastaigās vai sērfo. Makfersone dod priekšroku fiziskām aktivitātēm brīvā dabā, ne sporta zālē.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Aktiera Jāņa Paukštello veselības stāvoklis uzlabojies 4
Prātam neaptverama nežēlība: māte cepeškrāsnī nogalina savus dēlus 1
Saulkrastu traģēdijā vainojami bezatbildīgi un rupji drošības pārkāpumi 1
Skatīt visus komentārus