Seksologi apgalvo, ka šādas iepazīšanās lieliski noder izjūtu dažādošanai un motivē vīrieti censties būt interesantākam savai sievietei.

Katra jauna iepazīšanās uzlabo vīrieša potenci 64

Sievietēm
2016. gada 14. janvārī 17:15
Zinātnieki atklājuši jaunu veidu, kā uzlabot vīriešu potenci. Izrādās, veiksmes formula ir... pēc iespējas biežāk iepazīties ar arvien jaunām sievietēm.

Kontaktējoties ar daiļā dzimuma pārstāvēm, vīriešiem neapzināti attīstās hormoni, kuri stimulē seksuālo potenci (testosterons un citi).

Protams, nepietiek, ja meitenes ir tikai divas vai trīs. Vārdu sakot, jo vairāk, jo labāk. Stop, mīļie puiši, tas nekādā ziņā nenozīmē, ka katra dāma jāievelk gultā! Starp citu, tikpat labvēlīgu iespaidu uz potenci atstāj vienkārši godīga un atklāta saruna.

Nav arī īpaši būtiski, vai ar sievieti kontaktējaties virtuāli (e-pastā, feisbukā, tviterī, īsziņās, skaipā, Draugiem.lv), sazvanoties vai satiekoties un tērzējot aci pret aci. Vissvarīgākais, lai tās nebūtu formālas sarunas par darbu vai laika apstākļiem, bet gan par personisko dzīvi, savām emocijām un intīmo dzīvi. Seksologi apgalvo, ka šādas iepazīšanās lieliski noder izjūtu dažādošanai un motivē vīrieti censties būt labākam un interesantākam savai sievietei. Protams, nepārkāpjot robežu un nešļūcot pa kreisi.


Kasjauns.lv/ Foto: Shutterstock
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Aktierim Ivaram Pugam 56 gados ģimenes pieaugums 30
  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 11
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 36