Karsta ūdens dzeršanas rituāls palīdzēs uzlabot vielmaiņu, un tev vairs tik ļoti daudz negribēsies ēst.

Pret slimībām ar karstu ūdeni. Iesaka dziednieks 33

Cita pasaule
2016. gada 1. februārī 07:30 2016. gada 1. februārī 07:30
Nelāgas domas, vārdi un darbi, kā arī neveselīga pārtika un kaitīgie ieradumi mūsu organismā veido gļotas, kas veicina dažādas saslimšanas. Dziednieks Aldis Ķeviņš atklāj kādu vienkāršu, bet iedarbīgu metodi, ar kuras palīdzību no tām atbrīvoties.

„Gļotas mūsos veidojas no prāta (tātad sliktajām domām un dažādām citām negācijām), neveselīga ēdiena un kaitīgajiem ieradumiem.

Lai tās noskalotu, kafijas un tējas vietā no rītiem, pusstundu pirms ēšanas, ieteicams izdzert glāzi karsta, nesaldināta ūdens!

Gan attīra organismu, gan palīdz notievēt

Tam jābūt pēc iespējas karstākam – tādam, ko tik tikko var iedzert, jo šādi uzņemtais ūdens daudzums no organisma vieglāk izvadīs visu slikto un nevajadzīgo, un uzlabos vielmaiņu. Līdz ar to, šī metode ieteicama ne tikai tām, kuras vēlas attīrīties, bet arī sievietēm, kuras grib notievēt,” stāsta Aldis Ķeviņš.

Dziednieks atklāj, ka papildus tam, ka karsta ūdens dzeršanas rituāls palīdzēs uzlabot vielmaiņu, tas arī kavēs pārāk lielu pārtikas patēriņu.

„Mūsu organismā esošajās gļotās mīt mikroorganismi, kas prasa ēdienu. Pat, ja mēs paši varbūt nemaz nejūtamies izsalkuši, mikroorganismi grib ēst, un mēs dodamies pie ledusskapja, lai ieturētos.

Dziednieks uzskata, ka pietiek ar 1-2 ēdienreizēm dienā

Tomēr, ja ik rītu izdzersim glāzi karsta ūdens, var gadīties, ka pusstundu pēc tam, mums ēst nemaz vairs negribēsies!

Tas tādēļ, ka ikviens cilvēks pārtiek no enerģijām, un patiesībā mums pietiek tikai ar vienu, divām ēdienreizēm dienā.

Tad, ja to neievērojam, ēdam vairāk, un ar laiku uzbarojamies. Savukārt pārlieku lielā pārtikas patēriņa dēļ, mūsu organismā atkal savairojas gļotas, un pārņem vēlme pēc ēšanas.

Lai izvairītos no šī apburtā loka, nudien iesaku izmēģināt šo vienkāršo ik rīta rituālu! Tēju jādzer, kad esam saslimuši, jo tā paredzēta veselībai, bet ikdienā pietiks ar glāzi karsta ūdens,” tā dziednieks.

Māmiņuklubs.lv / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Nevainīga jaunā drona testēšana izvēršas par īstu trilleri
Dramatisks skats Slokā: jēgu pārdzēris svinētājs skurbuli izguļ zem vilciena 40
Mūsu basketbolistes dramatiskā mačā uzvar Itāliju un pirmo reizi brauks uz Pasaules kausa finālturnīru 5
Skatīt visus komentārus