Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aktrises Džūlijas Robertsas neskūtās paduses nav bijis ne protests, ne feministes vēstījums sabiedrībai. (Foto: Vida Press)

Džūlija Robertsa beidzot atzīst, ka neskūtās paduses "Nottinghilas" pirmizrādes vakarā nav bijis "feministes paziņojums" 14

Sievietēm
7. novembrī 16:27 2018. gada 7. novembrī 16:27
Jauns.lv
1999. gadā, apmeklējot filmas „Notinghila” („Notting Hill”) pasaules pirmizrādi, aktrise Džūlija Robertsa māja ar roku fanu pūlim un visu skatienam atklājās viņas neskūtas paduses. Līdz šim daudzi domāja, ka Holivudas dīva ir viena no dāmām, kas šādi pauž feministes pārliecību, ka viss dabīgais nav jālikvidē, to skaitā padušu apmatojums. Līdzīgi kā to afišējusi popzvaigzne Madonna un viņas meita Lurdesa.

19 gadus pēc filmas pirmizrādes vakara aktrise Džūlija Robertsa intervijā apliecinājusi, ka viņas neskūtās paduses nebūt nav bijis „feministes vēstījums”. Viesojoties Bizijas Filpsas sarunu šovā „Busy Tonight” raidījuma vadītāja apjautājusies aktrisei, vai viņa vēl atceras šo reizi un vai tā bijusi feministes pārliecība.

„Šis vakars man ir ļoti spilgtā atmiņā, tieši šī momenta dēļ,” norādījusi aktrise, kad TV šova vadītāja apjautājusies vai jautājums Robertsai nav pārāk neērts.

Lai gan Džūlija Robertsa ir progresīvi domājoša sieviete, ar neskūtajām padusēm pirmizrādes vakarā viņa nav vēlējusies nodot absolūti nekādu vēstījumu sabiedrībai.

„Man šķiet, es nebiju ņēmusi vērā sava tērpa piedurkņu garumu un māšanu ar roku, un to, ka abas šīs lietas kopā atklāj privātas nianses par mani,” atzīstas Robertsa. „Tā, ka tas nebija vēstījums sabiedrībai, vienīgi apliecinājums, ka esmu dzīva būtnes, kas dzīvo uz šīs planētas.”

Citi šobrīd lasa

Pazīstama futbolista 40 gadu vecā sieva žilbina ar ideālu augumu 19
Garāmgājēji uz ielas Rīgā atrod sievietes līķi - ar metāla stieni viņu nositis pašas draugs 28
FOTO: pasakaini skaistu viduslaiku pili Itālijā izīrē par neticami zemu cenu
Skatīt visus komentārus

"Мамочка, прости меня за это": последние слова 5-летнего мальчика, умирающего от рака

Как молоды они были: в сети появилось фото Пугачевой и Моисеева 32-летней давности