Četrdesmitgadnieces dzīve bez vīra, bērniem un oficiāla laulības statusa - kāda tā ir?

6 sievietes atklāj, ko nozīmē būt vientuļai četrdesmitgadniecei 65

Sievietēm
2016. gada 5. oktobrī 07:44
Milzu ažiotāžu izdevies radīt rakstniecei Rebekai Treisterei (Rebecca Traister), kura savā jaunākajā grāmatā “All the Single Ladies: Unmarried Women and the Rise of an Independent Nation” atklāj iemeslus, kuru dēļ sievietes biežāk nekā jebkad agrāk izvēlas būt vienas.

Sabiedrības spiediena dēļ vientuļie cilvēki spiesti justies nepilnvērtīgi

“Sievietes dzīvo brīvu seksuālo dzīvi, kā arī dziļu un sarežģītu sociālo dzīvi,” intervijā “Uninterrupted” saka Rebeka. “Taču mēs bieži joprojām vadāmies pēc aizspriedumainā kritērija, ka laulība ir vienīgais kritērijs, kas vispār attaisno tavu eksistenci zemes virsū. Visi, kuri nedzīvo laulībā (vai arī, būdami precējušies, tomēr nebauda visas laulības priekšrocības), tiek piespiesti justies nepilnvērtīgi,” raksta womenshealthmag.com.

Pēc jaunākajiem “Pew Reasearch Center” datiem, ļoti daudz cilvēku tomēr nav oficiālā laulībā. Patiesībā tikai apmēram puse no pieaugušajiem, kas vecāki par 18 gadiem, ir precējušies, turklāt 4 no 10 amerikāņiem uzskata, ka laulība ir vecmodīga. Tomēr, neraugoties uz šiem skaitļiem, Rebeka uzskata, ka sabiedrības spiediens tomēr pastāv. Piedāvājam sešu četrdesmitgadnieču stāstus, kā partnera neesamība ir ietekmējusi viņu dzīvi.

Lūk, ko viņas pastāstīja:
0/6
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 45
  • Tokijā noslēdzas gada grandiozākā motociklu izstāde 0
  • Firma meklē cilvēku neticamai vakancei: jāceļo, jānakšņo luksusa mājās, par to saņemot 9000 eiro 4