Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Modele Liene Podiņa (Foto: Liene Stūraine)

Ekskluzīvs ieskats topošā "Pastaigas" numura stila fotosesijā ar slaveno modeli Lieni Podiņu

Blogs
11. aprīlī 12:19 2018. gada 11. aprīlī 12:19
Liene
Stūraine
Šoreiz žurnāla "Pastaiga" stila fotosesija norisinājās lielveikalā "Stockmann". Jā, jā, īstā pilsētas lielveikalā ar pienu, olām un čipsiem fonā.

No kreisās : Stilistes asistente Jana Babičeva, blogere Liene Stūraine, modele Liene Podiņa, stiliste un žurnāla "Pastaiga" modes redaktore Olga Kolotova, fotogrāfs Oļegs Zernovs, grima māksliniece Beāte Kudiņa

Šīs stila fotosesijas sauklis: "Pasaule ir tava modes skate, un apkārtējie ir tās skatītāji." Un ja tā padomā, tad tiešām - kāpēc gan nedoties uz lielveikalu koši un eleganti, jaunākajām modes tendencēm atbilstoši? 

Nekādu problēmu, jo "Pastaiga" modes redaktore Olga Kolotova ar savu sapņu komandu un modeli Lieni Podiņu galvenajā lomā būs parūpējušies par iedvesmojošiem apģērbu salikumiem. Tev atliks vien savu mazo modes skati īstenot dzīvē. 

Un kāds piens būs modē maijā? (Foto: Liene Stūraine)

Ieintriģēju? Tad aicinu doties man līdzi un izmantot šo ekskluzīvo iespēju ieskatīties topošā "Pastaigas" maija numura stila fotosesijas aizkulisēs.

Sapņu komandas sastāvs: stils Olga Kolotova, fotogrāfs Oļegs Zernovs, stilistes asistente Jana Babičeva, grima māksliniece Beāte Kudiņa, fotogrāfa asistents Edmunds Goldmans. 

Modele Liene Podiņa (Foto: Liene Stūraine)
Fotogrāfs Oļegs Zernovs (Foto: Liene Stūraine)
"Modes cīņas" (Foto: Liene Stūraine)
Modele Liene Podiņa un stiliste un žurnāla "Pastaiga" modes redaktore Olga Kolotova (Foto: Liene Stūraine)
Modele Liene Podiņa (Foto: Liene Stūraine)

Pati ar lielu nepacietību gaidu jauno numuru, jo ar tādu modeli kā Liene Podiņa, kura ir piedalījusies prestižāko pasaules modes zīmolu skatēs, ir bijusi "Christian Dior" un "Balenciaga" ekskluzīvā modele, fotografējusies labāko pasaules modes žurnālu stila lapām, rezultātam ir jābūt žilbinošam! 

Vēl portālā

Pirmo lēdiju stila cīņa: Melānija Trampa un Brižita Makrona abas tērpjas baltā 21
Vecāku izvēle nepotēt savus bērnus - bīstama tendence, kas apdraud mūs visus. Arī vakcinētos 247
Zinātnieki nāk klajā ar baisiem secinājumiem par Černobiļas radiācijas izraisītām veselības problēmām 41