Šādu skaistumu var iegūt pavisam vienkārši - kanēļa standziņas ar karsto līmi jāpielīmē visapkārt svecei un dekoram jāapsien ar lentīti vai džutas virvīti.

Uztaisi skaistu svečturi no kanēļa standziņām! 2

Māja un dārzs
2015. gada 28. decembrī 17:17
Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam - smaržīgās standziņas noderēs arī dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti. Sveces gaisma spīd cauri standziņām, veidojot starus visapkārt.

Tev būs nepieciešama vai nu cilindriska svece, vai arī neliela glāze ar taisnām malām, kanēļa standziņas, karstā līme, lentītes dekoram, tējas svecīte, ko liek iekšā glāzē.

Kā uztaisīt?

Gan uz cilindriskas sveces, gan uz glāzes kanēļa standziņas ar karsto līmi jāpielīmē visapkārt svecei un dekoram jāapsien ar lentīti vai džutas virvīti. Liec standziņas cieši klāt vienu otrai. Ieteicams līmēt katru atsevišķi, savādāk līme ātri izžūst. Turklāt ātrā tempā var šķībi piestiprināt un sabojāt kopējo skatu. Uzmaniet bērnu pirkstiņus! Mazajiem palīgiem labāk palūgt padot standziņas un sasiet lentītes procesa beigās. Tās kalpos ne tikai kā dekors, bet arī kā papildus kanēļa stiprināšanas mehānisms. Skaisti izrotāto svecīti aizdedzini vai arī glāzē liec iekšā tējas svecīti un baudiet ziemas tumšos vakarus ģimenes lokā omulīgā gaisotnē.

Laimigamgimenem.lv / Foto: Shutterstock


Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Tokijā noslēdzas gada grandiozākā motociklu izstāde 3
  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 30
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 4