Šādu skaistumu var iegūt pavisam vienkārši - kanēļa standziņas ar karsto līmi jāpielīmē visapkārt svecei un dekoram jāapsien ar lentīti vai džutas virvīti.

Uztaisi skaistu svečturi no kanēļa standziņām! 2

Noderīgi ikdienā
2015. gada 28. decembrī 17:17 2015. gada 28. decembrī 17:17
Kanēli var pievienot ne tikai karstvīnam - smaržīgās standziņas noderēs arī dekoram. Uztaisi svečturi, tas ir pavisam vienkārši! Izskatās fantastiski gan dienas gaismā, gan vakarā, kad dedzina tējas svecīti. Sveces gaisma spīd cauri standziņām, veidojot starus visapkārt.

Tev būs nepieciešama vai nu cilindriska svece, vai arī neliela glāze ar taisnām malām, kanēļa standziņas, karstā līme, lentītes dekoram, tējas svecīte, ko liek iekšā glāzē.

Kā uztaisīt?

Gan uz cilindriskas sveces, gan uz glāzes kanēļa standziņas ar karsto līmi jāpielīmē visapkārt svecei un dekoram jāapsien ar lentīti vai džutas virvīti. Liec standziņas cieši klāt vienu otrai. Ieteicams līmēt katru atsevišķi, savādāk līme ātri izžūst. Turklāt ātrā tempā var šķībi piestiprināt un sabojāt kopējo skatu. Uzmaniet bērnu pirkstiņus! Mazajiem palīgiem labāk palūgt padot standziņas un sasiet lentītes procesa beigās. Tās kalpos ne tikai kā dekors, bet arī kā papildus kanēļa stiprināšanas mehānisms. Skaisti izrotāto svecīti aizdedzini vai arī glāzē liec iekšā tējas svecīti un baudiet ziemas tumšos vakarus ģimenes lokā omulīgā gaisotnē.

Laimigamgimenem.lv / Foto: Shutterstock


Citi šobrīd lasa

Stilistu triki, kā par mazu naudu izskatīties izsmalcināti un dārgi 20
Uzspridzinātās Maltas žurnālistes dēls: “Mēs esam iesaistījušies karā pret valsti un organizēto noziedzību” 13
ASV sinoptiķi paredz, ka Latvijā beidzot gaidāma kārtīga ziema 46
Pievienot komentāru