Atklātībā nonācis amerikāņu reperu Kanjes Vesta un "Jay Z" koncertu rīkotājiem iesniegtais prasību saraksts.

Reperu dīvainās prasības. Kanje Vests iecienījis melnus dvieļus, bet Jay Z nemīl putekļu sūcējus 2

Slavenības
2015. gada 3. novembrī 05:11 2015. gada 3. novembrī 05:11
Atklātībā nonācis amerikāņu reperu "Jay Z" un Kanjes Vesta koncertu rīkotājiem iesniegtais prasību saraksts, kurā Vests viesnīcas numurā ļauj izvietot tikai "cilindriskas" vāzes, savukārt "Jay Z" lūdz viņa istabas tuvumā neizmantot putekļu sūcēju.

Slavenību tenku portālā TMZ publicētajā dokumentā izlasāms, ka Vests licis viesnīcas istabā izkārt tikai melnus dvieļus, kā arī atrast viņam reto "Genelecs 1031a" stereo sistēmu. Viņam vajadzīgs arī zobu diegs, "Kashi Go Lean" brokastu pārslas un 13 pudeles alkohola.

"Jay Z" tikmēr aizliedzis viesnīcas personālam jautāt par biļetēm uz koncertiem, lai "izvairītos no mulsuma", kā arī prasījis novietot numurā trīs 80 dolārus (72 eiro) vērtas sveces un apklāt visu mēbeļu asos stūrus, lai viņa meita Blū Aivija nesavainotos.

Savulaik publicētas arī citu zvaigžņu neparastās prasības. Popzvaigzne Šēra pieprasījusi atsevišķu istabu savai parūku kolekcijai, savukārt dziedātāja Mērija Blaidža likusi tualetē uzlikt jaunu poda vāku.

Amerikāņu dziedātājas Keitijas Perijas prasību sarakstā kādreiz bija teikts, ka šoferi nedrīkstot uz viņu "blenzt" atpakaļskata spogulī, taču pēc tā nonākšanas atklātībā punkts tika izņemts.

LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

"Lec tagad!" instruktora sliktā angļu valoda noved nāvē pusaudzi 32
Ļaudis atvadās no Dziesmu un deju svētku virsdiriģenta Paula Kveldes 1
Mārtiņš Rītiņš paziņo, ka pēc 23 gadiem pamet Latvijas labāko restorānu 33
Pievienot komentāru