Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Mūzikants Ivo Fomins izdevis jau piekto soloalbumu kopš dueta “Fomins&Kleins” darbības pārtraukšanas. Dziesmu teksta autors - Guntars Račs.

Ivo Fomins iedziedājis jaunu solo albumu 4

Slavenības
2015. gada 4. novembrī 07:27 2015. gada 4. novembrī 07:27
Šonedēļ pie klausītājiem nonāks Ivo Fomina jaunais albums „Nekas jau nebeidzas”. Tajā iekļautas gan jau popularitāti ieguvušās dziesmas „Putni bez spārniem”, „Šodien” un albuma tituldziesma „Nekas jau nebeidzas”, gan arī jaunas un vēl nepublicētas dziesmas.

Visu albumā iekļauto dziesmu autori ir Ivo Fomins (mūzika) un Guntars Račs (vārdi). Pavisam albumā iekļautas deviņas dziesmas. Kāpēc tikai deviņas, to skaidro pats Ivo Fomins: “Parasti albumos ir atrodamas divpadsmit un vairāk dziesmu, bet es izlēmu, ka pietiks ar deviņām tādām, kuras ir tematiski vienotas, un par kurām mēs grupā esam pārliecināti, ka tās ir mūsu šī brīža labākās. Albuma nosaukums „Nekas jau nebeidzas” runā pats par sevi, jo darbs pie sasniegtā nekad neapstājas un mūs gaida arvien jauni izaicinājumi. Dziesmas ir par mīlestību, par dzīvi, un par to, kā mēs šobrīd jūtamies. Esam rūpīgi pie tām strādājuši. Tās viena otru saturiski un muzikāli papildina, un veido kopīgu stāstu. Iespējams, kāds saklausīs nelielu kantrī noskaņu vai pop roka pazīmes, bet tas nav neapzināti. Man gribējās mazliet pārkāpt viena žanra robežas. Es izpildu to mūziku, kas man vislabāk patīk un daudz neprātoju par to, kādā žanrā kāds to ierindos.”

Šis ir jau piektais Ivo Fomina solo albums, kopš dueta “Fomins&Kleins” darbības pārtraukšanas. Nu jau vairāku gadu garumā Ivo Fomins savu muzikālo karjeru veiksmīgi turpina kopā ar mūziķiem Robertu Dinteru (ģitāra), Kristapu Leiti (ģitāra) un Ēriku Hanzovski (bungas). Albuma sagatavošanu un izdošanu organizējusi pašu mūziķu dibināta mūzikas kompānija “Amber music”. Tāpēc albuma iznākšana ir ne tikai muzikāls notikums, bet arī uzdrīkstēšanās un pilnīgi jauna pieredze mūziķiem.

Jaunais albums klajā nāks 6. novembrī, un līdz ar to tiks publicēts arī šī brīža aktuālās dziesmas “Šodien” video, kuru veidojis producents Ritvars Bluka. Piektdien tiks prezentēta arī jaunā mājas lapa www.ivofomins.lv. Mājas lapā būs atrodama aktuālākā informācija par koncertiem un citiem projektiem, kuros mūziķis piedalās.

Kasjauns.lv/Foto: No Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Baraks Obama prot romantiski pārsteigt. Lūk, kā viņš apsveicis sievu dzimšanas dienā 6
Filmas “Dotais lielums: mana māte” varonis Raitis atklāti par savām attiecībām ar sievietēm 28
KHL komanda saviem traumētajiem hokejistiem liek deviņas stundas dienā pavadīt nesen degušajā arēnā 2
Skatīt visus komentārus