Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Andželīnas Džolijas un Breda Pita kopīgā filma "By the Sea" kritiķu aprindās saņēmusi pagalam bargus vārdus.

Pitam un Džolijai no jaunās filmas tāds draņķītis vien sanācis. VIDEO 5

Slavenības
2015. gada 10. novembrī 04:47 2015. gada 10. novembrī 04:47
Kritiķi vēsi uzņēmuši Holivudas pāra Andželīnas Džolijas un Breda Pita kopīgo filmu "By the Sea", nodēvējot to par garlaicīgu izrādīšanos. Džolija bija filmas scenāriste un režisore.

Kinolenti iedvesmoja viņas sēras par mātes nāvi 2007.gadā. Filmā stāstīts par problēmām izbijušas dejotājas Vanesas un rakstnieka Rolanda laulībā. Galvenās lomas spēlē Džolija un Pits.

Kino žurnāla "The Hollywood Reporter" kritiķis Tods Makārtijs nosaucis filmu par "tādu izrādīšanos, kāda mūsdienās ir retums". Viņš raksta, ka tas esot gurdens mēģinājums atdarināt Eiropas "art house" kino. Tas vēlreiz "pierāda, ka pat pasaules atpazīstamākie vārdi nepiesaistīs skatītājus filmai, kurai nav nekāda iemesla pastāvēt", viņš norāda.

Vairāk nekā divas stundas garā filma ASV kinoteātros tiks izrādīta no 13.novembra. Tā ir pirmā reize, kad Džolija un Pits spēlē vienā filmā, kopš asa sižeta komēdijas "Mr. & Mrs.Smith" ("Smita kungs un kundze"), kuras uzņemšanas laukumā aizsākās pāra attiecības.

Vietnes "TheWrap.com" žurnālists Alonso Duralde nopēla "garlaicīgas laulības drūmās ainas". Viņš atzina, ka esot bijis grūti vērot "divus talantīgus aktierus spēlējam garīgi tukšus cilvēkus bez mazākās jūtu ķīmijas".

Kadrs no filmas "By The Sea".
Kino kritiķi uzteica operatora darbu, taču tas neesot varējis glābt vājo scenāriju.

Biznesa žurnāla "Forbes" kritiķis raksta, ka filma varētu patikt vizuāli skaistu filmu un garu dialogu cienītājiem. "Visiem pārējiem tā šķitīs kā gara smaržu reklāma, ko vietām izraibina emocionāli izvirdumi un nelielas dīvainības," viņš norāda.

Filmu žurnāla "Variety" kritiķis Džastins Čans nosauca kinolenti par "nekaunīgu izrādīšanos", kas esot "tik sazarota un pārmēru gara, ka pārbauda pat lielāko Brandželīnas fanu pacietību".

Taču kinolente izpelnījās pozitīvu atsauksmi no vietnes "NerdReport.com" žurnālista Freda Topela. "Ja režisora dvēseles izlikšana uz paplātes jūs nespēj ieintriģēt divu stundu garumā, tad jūs daudz ko palaižat garām," viņš uzsver.

Filmas „By The Sea” reklāmas treileris – video:

Kasjauns.lv / LETA / Foto: Vida Press, ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 28
Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 50
Ātrās palīdzības dienests Austrālijā dalās sirdi plosošā stāstā par pacientes pēdējo vēlēšanos 7
Skatīt visus komentārus