Rīgas Zelta kora dalībniece Inese Ērmane grib ielauzties Latvijas mūzikas pasaulē kā solo dziedātāja.

Rīgas Zelta kora dalībniece Inese Ērmane izdod savu debijas dziesmu. VIDEO 14

Slavenības
2015. gada 18. decembrī 04:37 2015. gada 18. decembrī 04:37
Jaunā dziedātāja Inese Ērmane plašākai sabiedrībai ir zināma kā aktīvi koncertējošā Rīgas Zelta kora dalībniece. Kā solo māksliniece Inese šajā ziemā izdod savu dziesmu un video "Es nebaidos", un strādā pie sava pirmā solo albuma, kura pirmizrāde gaidāma februārī.

Inese Ērmane ir spilgta franču šansonu dziedātāja, kuras repertuārā ir gan oriģinālmūzika, gan arī populārā mūzika. Papildus solo karjerai Inese pašlaik dzied arī Rīgas Zelta kora sastāvā. Regulāri uzstājas dažādos svētkos gan ar franču zelta dziesmu koncertprogrammu, gan arī ar jazz un latviešu mūziku. 2014. gada 5. oktobrī koncertzālē „Baltais Flīģelis”, sadarbojoties ar Latvijā atzītiem mūziķiem, notika Ineses 1. solokoncerts „Parīze - Sigulda”, kurā klausītāji tika iepazīstināti ar skaistākajām melodijām no Francijas, oriģinālkompozīcijām, kā arī latviešu komponistu skaņdarbiem franciskās interpretācijās.

Dziesmas "Es nebaidos" mūzikas un teksta autore ir pati Inese Ērmane, producents - Gints Stankevičs. Sākotnēji šī dziesma tika radīta franču valodā, bet šobrīd Inese ir nolēmusi vairāk muzicēt dzimtajā valodā, pati raksta dziesmu tekstus ne tikai franciski, bet arī latviski. Sadarbībā ar komponistu Jāni Ķirsi top arī Ineses debijas albums, kas dienasgaismu ieraudzīs februārī.

Par dziesmu un video stāsta Inese: "..Lai gan šī nav Ziemassvētku dziesma, tajā stāstīts par lietām, par kurām katri Ziemassvētki liek mums aizdomāties – par to, cik viegli ir pazaudēt un aizmirst tuvos cilvēkus ikdienas skrējienā, par paviršību attiecībās un to, kā neļaut tai augt!" Šajā dziesmā Inese Ērmane aicina apstāties un padomāt par patiesi svarīgo, rūpēties par harmoniju sevī un attiecībām ar mīļajiem - ar sirdi ieraudzīt viņu pasauli!

Inese Ērmane - "Es nebaidos"

 

Kasjauns.lv/Foto: Publicitātes foto, Anete Janševica

Citi šobrīd lasa

Šveices policija izmeklē uzbrukumu ar cirvi: kas zināms par Latvijas pilsoni, kurš tajā vainojams? 39
Baisos apstākļos atrastie latviešu vergi ar dzīvi Anglijā ir apmierināti un atpakaļ uz mājām pat netaisās 13
Ķezā iekuļas politiķis, kurš joko par resnām dāmām un vienlaikus strādā Sieviešu vienlīdzības jautājumu komisijā
Skatīt visus komentārus