Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dž. Dž. Džilindžers un viņa izredzētā Inga Grencberga.

Džilindžers precēsies sesto reizi. FOTO 92

Slavenības
2015. gada 29. decembrī 05:37 2015. gada 29. decembrī 05:37
Teātra režisors Dž. Dž. Džilindžers (49) nolēmis laulības ostā iestūrēt sesto reizi, par sievu apņemot draudzeni Ingu Grencbergu (34) - vēsta žurnāls "Kas Jauns:.

Dž. Dž. Džilindžera jeb īstajā vārdā Raimonda Rupeika izredzētā Inga Grencberga, kas strādā informācijas tehnoloģiju uzņēmumā Tieto, baudīdama atpūtu Taizemē, sociālajā vietnē Facebook palaida prieka vēsti, ka ir saderinājusies. Tas liek domāt, ka režisors ir gatavs precēties sesto reizi. Paziņojums vainagojies ar daudziem apsveikumiem, tostarp ar Džilindžera meitas no pirmās laulības Laines Rupeikas-Ružas uzsaucienu: „Ooooooo!!! Patīkams pārsteigums!”.

Vienīgais, ko, atrodoties eksotiskajā zemē, iekomentējusi līgava, ir tas, ka viņas „gredzens ir brīnišķīgs”. Skatot Facebook aktivitātes, Džilindžers ar romantiskiem ceļojumiem šogad bijis īpaši lutināts: janvārī viņš kopā ar Ingu atpūtās Ēģiptē, maijā – Francijā, tad Grieķijā un nu – Taizemē. Kā izteicies intervijā radio raidījumam Suņubūda, viņaprāt, „vienkāršākais veids, kā izdarīt sievietei patīkami, ir apprecēt viņu”.

Džilindžers precējies jau piecas reizes. Pēdējā laulība, kas oficiāli ilga no 2011. gada maija līdz 2014. gada novembrim, viņam bija ar Dailes teātra aktrisi Elīnu Dzelmi (29), un abu attiecībās pasaulē nāca meita Hanna (3). Lai arī Džilindžers pēdējās laulības laikā nevairījās teikt, ka Elīna ir viņa mūžā visbeidzamā izvēle, bet Dzelme solīja vīram salauzt ceļgalus, ja tas viņu krāps, krīze abu attiecībās iezagās jau pagājušā gada sākumā. Toreiz, atgriežoties no atpūtas Turcijā, žurnālam Kas Jauns teātra pāris neslēpa, ka vairs nedzīvos kopā. Pērnajā vasarā Džilindžers sabiedrībā izgāja jau Ingas Grencbergas pavadībā, un novembrī laulība ar Elīnu tika oficiāli šķirta. Drīz savu otru pusīti atrādīja arī Elīna, izejot sabiedrībā ar miljonāru un a/s Olainfarm valdes priekšsēdētāju Valēriju Maliginu.

Nākamajā dienā pēc bildinājuma Inga no Taizemes izjūtām sociālajos tīklos izvietojusi šādu bildi.

Pirmoreiz Džilindžers apprecējās 19 gadu vecumā. Savulaik par šo laulību intervijā žurnālam Santa viņš paziņoja: „Mūsu laikos bija ļoti maz informācijas par izsargāšanās veidiem – pirmo reizi pārguļot ar sievieti, viņa uzreiz palika stāvoklī. Dabiski, es, būdams ideālists, nolēmu, ka uzreiz jāprecas, un sevi nokodēju uz to, ka tā ir īsta mīlestība un uz visu mūžu. Pāris gadu tu dzīvo ar tādu domu, bet tad ir spēja atklāsme, un tu visu pārtrauc.”

Otrā kopdzīve bija jau krietni veiksmīgāka. Ar tulkotāju Gunitu Mežuli Džilis kopā nodzīvoja desmit gadus, bet oficiālā laulībā – divus. Pēc tam apprecējās ar rakstnieci un žurnālisti Daci Rukšāni, ar kuru laulībā tika aizvadīti divarpus gadi, bet ceturtā režisora dzīvesbiedre bija uzņēmēja, skaistumkopšanas salona īpašniece Binnija Ārberga, ar ko nodzīvoja četrus gadus.

Laikā, kad Džilindžers vēl karsti mīlēja savu ceturto sievu Binniju, žurnālam Pastaiga režisors atzina: „Man ir stipri veicies ar sievietēm. Izņemot pirmo sievu, par kuru man pat negribas domāt. Bet jau ar otro, ar Džūnu, bija baigā mīlestība. Nu... labi, uzradās Dačka – biščiņ vēl lielāka mīlestība. Ir ļoti sarežģīti aiziet no sievietes, kuru tu mīli, tāpēc, ka citu mīli vairāk. Tāpat arī tad, kad mēs ar Daci izšķīrāmies, no manas puses joprojām bija mīlestība. Bet arī tagad man ir mīlestība. Dačka bija ideāla sieviete, un arī tagad man ir ideāla sieviete. Man ir veicies.” Tiesa, jau neilgu laiku pēc šīs atklāsmes režisors iemīlējās jauniņajā kolēģē aktrisē Elīnā Dzelmē, kas par pašu ir 20 gadu jaunāka. Abu kaislīgā dienesta romāna dēļ arī izjuka Džiļa un Binnijas laulība, bet pēc tam Džilindžers nevilcinoties aizveda pie altāra daiļo aktrisi, kas kļuva par viņa piekto sievu.

Džilindžers ir divu meitu tēvs, bet viņa izredzētā Inga ir neprecējusies un no iepriekšējām attiecībām audzina dēlu Kristeru Ivaru.

Elīnas Dzelmes gleznu personālizstādes atklāšanā aktrises un mākslinieces šķirtais vīrs režisors Dž. Dž. Džilindžers līdzi bija ņēmis arī draudzeni Ingu Grencbergu. Dzelmes un Džilindžera mazā meita Hanna sevišķi priecīga kļuva, kad viņu „opā” paņēma tēta jaunā draudzene.

Vita Zvaigznīte, Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva, Facebook

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 22
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 30
Skatīt visus komentārus