Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Mīlīgi apkampušies, Jūlijs Krūmiņš un viņa jaunā mīlestība Anna 2015. gada nogalē ieradās uz eksprezidenta Valda Zatlera grāmatas “Vot kto ja!” atvēršanas svētkiem.

Miljonārs Krūmiņš par savu jauno mīlestību: "Viņa ir mans pēdējais mīlas pūtiens!" FOTO 253

Slavenības
2016. gada 4. janvārī 08:55 2016. gada 4. janvārī 08:55
Miljonārs Jūlijs Krūmiņš (72) sabiedrībā izgājis ar kādu jaunu, simpātisku daiļavu, par kuru naskais vīrs teic, ka tā ir viņa “pēdējais mīlas pūtiens!” Ne velti, jo Anna ir par viņu krietni, krietni jaunāka.

Apkampis dzirkstošu gaišmati, Krūmiņš aizvadītā gada nogalē apmeklēja eksprezidenta Valda Zatlera grāmatas “Vot kto ja!” prezentāciju. Žurnālam “Kas Jauns” Jūlijs neslēpa, ka pavadone ir viņa jaunā mīla. „Annai ir 34 gadi, un viņa darbojas sabiedrisko attiecību jomā,” par sirdsdāmu teica miljonārs un lepni piebilda: „Anna ir mana jaunā mīlestība! Droši vien arī beidzamā. Viņa ir mans pēdējais mīlas pūtiens.”

Krūmiņam aiz muguras ir divas laulības, no kurām pēdējā – ar sievu Jeļenu Krūmiņu – joprojām oficiāli nav šķirta. Viņi nav kopā jau vairākus gadus, bet šķiršanās formalitāšu nokārtošana esot tikai laika jautājums.

Jūlijs Krūmiņš aizvien ir vitalitātes pārpilns un vislabāk jūtas gados jaunu daiļavu kompānijā. Miljonārs smej, ka, ņemot vērā viņa gadu skaitu, Anna viņam šajā dzīvē varētu būt beidzamā mīlestība.

Kasjauns.lv/Foto: Eduards Paņičevs

Citi šobrīd lasa

Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā 6
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 10
Aizraujošs skaistums! Apakšveļas zīmola “Victoria's Secret” gadskārtējā modes skate 3
Skatīt visus komentārus