Mīlīgi apkampušies, Jūlijs Krūmiņš un viņa jaunā mīlestība Anna 2015. gada nogalē ieradās uz eksprezidenta Valda Zatlera grāmatas “Vot kto ja!” atvēršanas svētkiem.

Miljonārs Krūmiņš par savu jauno mīlestību: "Viņa ir mans pēdējais mīlas pūtiens!" FOTO 253

Izklaide
2016. gada 4. janvārī 08:55
Miljonārs Jūlijs Krūmiņš (72) sabiedrībā izgājis ar kādu jaunu, simpātisku daiļavu, par kuru naskais vīrs teic, ka tā ir viņa “pēdējais mīlas pūtiens!” Ne velti, jo Anna ir par viņu krietni, krietni jaunāka.

Apkampis dzirkstošu gaišmati, Krūmiņš aizvadītā gada nogalē apmeklēja eksprezidenta Valda Zatlera grāmatas “Vot kto ja!” prezentāciju. Žurnālam “Kas Jauns” Jūlijs neslēpa, ka pavadone ir viņa jaunā mīla. „Annai ir 34 gadi, un viņa darbojas sabiedrisko attiecību jomā,” par sirdsdāmu teica miljonārs un lepni piebilda: „Anna ir mana jaunā mīlestība! Droši vien arī beidzamā. Viņa ir mans pēdējais mīlas pūtiens.”

Krūmiņam aiz muguras ir divas laulības, no kurām pēdējā – ar sievu Jeļenu Krūmiņu – joprojām oficiāli nav šķirta. Viņi nav kopā jau vairākus gadus, bet šķiršanās formalitāšu nokārtošana esot tikai laika jautājums.

Jūlijs Krūmiņš aizvien ir vitalitātes pārpilns un vislabāk jūtas gados jaunu daiļavu kompānijā. Miljonārs smej, ka, ņemot vērā viņa gadu skaitu, Anna viņam šajā dzīvē varētu būt beidzamā mīlestība.

Kasjauns.lv/Foto: Eduards Paņičevs
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 27
  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 21
  • Maksims, kurš aicināja Latviju pievienot Krievijai, tagad lūdz iespēju pamest valsti 10