Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
„Ooo, Breds Pits izskatās tik jauns! Viņš arī īstajā dzīvē kļūst par Bendžaminu Batonu,” šādus un tūkstošiem līdzīgus ierakstus fani visā pasaulē sociālajos tīklos veltījuši Bredam Pitam un viņa izskatam „Zelta globusu” balvu vakarā.

Fani pārliecināti: Breds Pits atradis nezūdošas jaunības eliksīru 17

Slavenības
2016. gada 14. janvārī 08:27 2016. gada 14. janvārī 08:27
„Zelta globusu” balvu vakarā, redzot uz ekrāniem Holivudas aktieri Bredu Pitu, fani sacēluši ažiotāžu sociālās saziņas vietnē „Twitter” – vai patiesi aktieris atklājis nezūdošas jaunības eliksīru?! Viņš taču izskatās aizvien jaunāks!

Pirms dažiem gadiem Holivudas aktieris Breds Pits atveidoja Bendžaminu Batonu filmā „Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu”. Tajā klāstīts par vīrieti, kurš piedzimis kā 80 gadus vecs zīdainis un laika gaitā paliek aizvien jaunāks. Tā vien šķiet, ka Pits mantojis sava ekrāna varoņa spēju kļūt jaunākam!

Aizvadītajā svētdienā, kad viņš ar kolēģi Raienu Goslingu kāpa uz skatuves „Zelta globusu” balvu vakarā, lai pieteiktu kārtējo nomināciju, „tviteris” teju eksplodēja. Tūkstošiem tā lietotāju nespēja vien slēpt savu izbrīnu par to, ka 52 gadus vecais Pits izskatās kā savos trīsdesmit!

Pēc ilgāka laika, kad aktiera zodu un vaigus klāja bārda vai ūsas, viņš uz ceremoniju ieradās ar nevainojami gludi skūtu vaigu un matu sakārtojumu, kādu nēsāja jaunības gados. Tērpies elegantā uzvalkā ar tauriņu, aktieris izskatījās tikpat labi, veselīgi un mirdzoši kā tolaik, kad, redzot šo Holivudas zvaigzni, ģība teju katra otrā tīņu vecuma meitene.

Viņa gludajā sejas ādā tik tikko varēja manīt krunciņas. Patiesībā, Bredu Pitu varēja noturēt par Raiena Goslinga vienaudzi. Raienam ir 35...

„Zelta globusu” balvu vakarā abi aktieri izskatījās kā vienaudži. Taču patiesībā Raienam Goslingam ir 35, bet Bredam Pitam – 52!

„Man nav saprotams, kāda burvestība ir uzsūtīta Bredam Pitam, kas ļauj viņam mūžīgi izskatīties jaunam,” raksta kāda fane. „Lai kādas dziras, viras vai maģiskos burvju ārstus izmanto Breds Pits, lai izskatītos tik jauns, es arī to vēlos,” raksta kāds cits. „Vai tas ir Breds Pits 2016. gadā??? Kāpēc viņš izskatās tik jauns?” – vaicā vēl kāds.

„Ooo, Breds Pits izskatās tik jauns! Viņš arī īstajā dzīvē kļūst par Bendžaminu Batonu,” šādus un tūkstošiem līdzīgus ierakstus fani visā pasaulē sociālajos tīklos veltījuši Bredam Pitam un viņa izskatam „Zelta globusu” balvu vakarā.


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 36
Skolā piekautais policists drīkstējis lietot šaujamieroci, taču to nav darījis 163
Par likumīgu autostāvvietas izmantošanu pie Mēbeļu nama Vladimiram izraksta sodu - 500 eiro 25
Skatīt visus komentārus