19 Foto
Di Kaprio ir starp visaugstāk novērtētajiem aktieriem, kuri vēl nav ieguvuši ASV Kinoakadēmijas balvu.

Putins - tā būtu ļoti, ļoti, ļoti interesanta loma. Leonardo di Kaprio grib atveidot Krievijas prezidentu 39

Izklaide
2016. gada 18. janvārī 20:50
"Oskara" balvai nominētais aktieris Leonardo di Kaprio izteicies, ka gribētu kādā filmā spēlēt Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.

"Putins - tā būtu ļoti, ļoti, ļoti interesanta loma. Es gribētu viņu spēlēt," vācu laikrakstam "Die Welt" teica di Kaprio.

Aktieris 2010.gadā tikās ar Putinu Tīģeru aizsardzības starptautiskajā forumā Sanktpēterburgā.

"Mans fonds piedalās vairākos projektos, kuri finansiāli atbalsta šo savvaļas kaķu aizsardzību," norāda aktieris. "Mēs ar Putinu runājām tikai par šiem fantastiskajiem dzīvniekiem, bet ne par politiku."

Putins nav vienīgā personība, ko di Kaprio vēlētos atveidot filmā. 41 gadu vecais aktieris atzinis, ka labprāt spēlētu arī Vladimiru Ļeņinu vai Rasputinu. "Es domāju, ka vajadzētu uzņemt vairāk filmu par Krievijas vēsturi, jo tajā ir daudz Šekspīra cienīgu stāstu," uzsver di Kaprio. "Ļeņins būtu interesanta loma. Es gribētu spēlēt arī Rasputinu."

Di Kaprio ir starp visaugstāk novērtētajiem aktieriem, kuri vēl nav ieguvuši ASV Kinoakadēmijas balvu. 23 gadus ilgās karjeras laikā di Kaprio sešas reizes ticis nominēts "Oskara" balvai.

Tiek prognozēts, ka šogad di Kaprio beidzot varētu iegūt pirmo "Oskaru" par galveno lomu meksikāņu režisora Alehandro Gonsalesa Injaritu kinolentē "The Revenant" ("Cilvēks, kurš izdzīvoja"). Filma nominēta "Oskara" balvām 12 kategorijās.

 

 

LETA/Foto: AFP/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 37
  • Tikai 10 km no Ukrainas robežas izvietoti desmitiem krievu tanku 17
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 21