23 Foto
Holivudas aktrise Keita Blanšeta ar vīru un četriem bērniem drīzumā pārcelsies no Holivudas uz Anglijas laukiem. Viņa šajā mēnesī Lielbritānijā iegādājusies nesen kā atjaunotu 19. gadsimtā celtu Viktorijas laika māju.

Keita Blanšeta nopērk māju, kur dzimis Šerloks Holmss. FOTO 7

Izklaide
2016. gada 25. janvārī 04:45
„Oskara” balvas laureāte, austrāliešu aktrise Keita Blanšeta (46) savai sešu cilvēku lielajai ģimenei nopirkusi māju tālu prom no Holivudas spozmes. Jaunais ģimenes īpašums atrodas Anglijas laukos, nomaļā, taču gleznainā vietā Īstsaseksas grāfistes pilsētā Krovboro.

Māja, kuru nesen kā iegādājusies Holivudas aktrise Keita Blanšeta, savulaik piederējusi Šerloka Holmsa „tēvam”, rakstniekam seram Arturam Konanam Doilam. Pēc viņa tajā dzīvojis arī seriāla „Doctor Who” aktieris Toms Beikers.

Sarkano ķieģeļu celtajā Viktorijas laika muižā ir ne mazāk kā piecas pieņemamās zāles, septiņas guļamistabas un plašas ozolkoka kāpnes.

46 gadus vecā aktrise jauno īpašumu iegādājusies šā gada janvārī par 3 miljoniem sterliņu mārciņu (3.9 miljoni eiro). Šajā mājā viņa dzīvos kopā ar vīru, teātra režisoru Endrū Aptonu un četriem bērniem – dēliem Dašīlu Džonu (14), Romānu Robertu (11) un Ignatiusus Martinu (7), kā arī adoptēto meitu Edīti Vivjenu Patrīciju (1).

Sarkano ķieģeļu māja celta 19. gadsimtā uz 5.3 hektāriem zemes. Māja bija aizlaista zudībā, tikai pēdējo 18 mēnešu laikā dizainere Pola Bārnsa ar vīru Metjū tajā veikusi iespaidīgus atjaunošanas darbus, un nu arī veiksmīgi to pārdevusi aktrisei.

Kaimiņpilsētās netālu no Blanšetas dzīvo arī Holivudas aktrise Keita Vinsleta ar ģimeni, modele Hetere Milsa un mūziķis Braiens Ferijs.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Krievijas vēsturē baisākais maniaks Popkovs apsūdzēts vēl 60 sieviešu slepkavībās 12
  • Jaunais vīrs uzreiz pēc laulību ceremonijas no sievas "izsūc" dvēseli 4
  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 13