Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ivo Fomins videoklipu dziesmai “Nāc” uzņēma Liepājas ostas teritorijā, kurā ne katram ļauts atrasties.

Ivo Fominam aizraujošs piedzīvojums. Viņš jauno klipu uzņēmis slēgtajā Liepājas ostā. VIDEO 10

Slavenības
2016. gada 11. februārī 04:37 2016. gada 11. februārī 04:37
Klajā nācis Ivo Fomina jaunākais videoklips, kas tapis dziesmai “Nāc”. Tas uzņemts Liepājas ostā, kuru “parastajiem mirstīgajiem” liegts apmeklēt, tāpēc Ivo Fominam klipa uzņemšana bija liels piedzīvojums.

Liepājas ostas vēsture aizsākusies jau 1263. gadā. Padomju laikos osta pārsvarā kalpoja tikai militāriem mērķiem un bija slēgta apmeklētājiem. Latvijai atgūstot neatkarību, osta atguva savu civilo statusu, bet kopš 1997. gada, ostā darbību uzsāka Liepājas speciālā ekonomiskā zona. Tāpēc iespēja redzēt to, kas un kā šajā ostā izskatās, joprojām nav lemts visiem. Bet nu Ivo Fomins piedāvā ielūkoties iespaidīgos ostas skatos, kas pat ne katram liepājniekam ir ierasti.

Pats mūziķis atceras, ka videoklipa filmēšana visai radošajai komandai bija liels piedzīvojums. “Ostā rosība neapstājas ne uz mirkli - kaut kur strādā ceļamkrāni, brauc kravas pārvadātāji, dūc kuģu motori un apkārt valda neparasts industriāls troksnis. Osta ir kā milzīga, visiem neredzama artērija, kas dzīvo savu aktīvo dzīvi, par kuru liepājnieki nemaz nenojauš. Mums bija interesanti un brīžiem pat nedaudz baisi iejusties šajā vidē," atzīst Ivo Fomins.

Dziesmas videoklipa autors un operators ir producents Ritvars Bluka, ar kuru Ivo sadarbību uzsāka realizējot dziesmas "Šodien" videoklipu. Arī dziesma "Nāc", tāpat kā jau pieminētā dziesma "Šodien", kā arī Ivo pēdējo laiku pazīstamākā dziesma "Nekas jau nebeidzas" ir iekļauta Ivo un viņa grupas jaunākajā albumā, kas izdots pērnā gada nogalē.

Ivo Fomins: "Es esmu ļoti gandarīts gan par mūsu jauno albumu, gan par sadarbību ar Ritvaru. Viņš perfekti jūt kadru un ar savu skatu caur kameru dod dziesmai jaunas krāsas. Es pats, skatoties video, šo dziesmu iepazinu no jauna.  Dziesmas teksts ir par to, ka " ...ar vienu vārdu var visu izmainīt" un tas ir galvenais vēstījums, bet Ritvars tam piešķīra vēl vienu dimensiju, uzsvaru liekot uz dziesmas piedziedājuma vārdiem "Nāc, un atver acis man, lai es redzu, uz kuru pusi griežas pasaule..." Videoklipā es esmu tas, kurš nāk. Katrā ziņā viņš ir meistars."

 

Kasjauns.lv/Foto: Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Baraks Obama prot romantiski pārsteigt. Lūk, kā viņš apsveicis sievu dzimšanas dienā 21
Filmas “Dotais lielums: mana māte” varonis Raitis atklāti par savām attiecībām ar sievietēm 50
KHL komanda saviem traumētajiem hokejistiem liek deviņas stundas dienā pavadīt nesen degušajā arēnā 2
Skatīt visus komentārus