Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kanālā "RīgaTV 24" būs redzas žurnālista Streipa vadītais vakara ziņu raidījums, tā sākums pl.22:00.

Analītisks raidījums satīras mērcē - jau šovakar Kārlis piedāvā "Vēlo ar Streipu" 37

Izklaide
2016. gada 29. februārī 09:24 2016. gada 29. februārī 09:24
No šodienas kanālā "RīgaTV 24" būs vērojams jauns izklaidējošs un satīrisks ikvakara ziņu raidījums "Vēlais ar Streipu", kuru vadīs žurnālists Kārlis Streips, informē "RīgaTV 24" pārstāvji.

Raidījums kanāla ēterā būs vērojams katru darbadienu plkst.22.

"RīgaTV 24" direktors Klāvs Kalniņš stāsta, ka līdz šim skatītāji raduši redzēt Streipu nopietnos, analītiskos raidījumos, kur izpausmes brīvība tikusi ierobežota ar sava veida cenzūru.

"Taču līdz ar jauno raidījumu skatītājiem būs iespēja uzzināt par ikdienā notiekošo analītiskā, izklaidējošā un satīriskā gaismā, kā arī baudīt Streipa prāta asumu, drosmīgo humoru un sarkastisko skatījumu uz notiekošo pasaulē un Latvijā," sacīja Kalniņš.

"Ar raidījuma palīdzību vēlamies radīt izpratni par apkārt notiekošo un aktivizēt Latvijas sabiedrības iesaisti aktuālajos notikumos Latvijā," turpināja Kalniņš. "Ceru, ka ar šāda alternatīva ikdienas ziņu raidījuma starpniecību veicināsim sabiedrības vēlmi sekot līdzi ikdienas notikumiem, noticot, ka ir iespējams mainīt lietu ierasto kārtību."

Raidījuma "Vēlais ar Streipu" satura veidošanā tiks iesaistīta arī Latvijas sabiedrība, aicinot atbildēt uz jautājumiem ielu intervijās un sociālajos tīklos.

Tā formāts ir izvēlēts atbilstoši pasaulē jau iecienītiem vēlo vakaru ziņu un notikumu apskatu raidījumiem.

Streips iepriekš sacīja, ka pēc darba attiecību pārtraukšanas ar Latvijas Televīziju viņš ir sācis sadarbību ar "RīgaTV 24".

Līdz šim Streips ir vadījis raidījumus Latvijas Televīzijā un Latvijas Radio, kā arī turpina darboties Latvijas ziņu portāla "lsm.lv" satura veidošanā.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

7 iemesli, kas neļauj notievēt pēc dzemdībām 4
Rīdzinieks Deniss nopircis dzīvokli, kas trīc no trolejbusiem. Neko darīt īsti nevar 17
Bērniem NAV jāpieskata mazie brāļi vai māsas. Psihoterapeite: "Neuzkraujiet vecākajiem bērniem savus pienākumus!" 36
Skatīt visus komentārus