30 Foto
Atpazināt? Tas ir aktieris Ģirts Ķesteris (pa kreisi) mūziķa Mārča Judža (pa labi) grupas “Ryga” jaunajā videoklipā.

Ķesteris un citi pazīstami aktieri uztrako jauna videoklipa filmēšanā. FOTO 7

Izklaide
2016. gada 9. martā 08:28
Pagājušajā piektdienā trakas ainas bija vērojamas grupas “Ryga” dziesmas “CandyMan” vidoklipa filmēšanas laukumā Dailes teātra aktieru zālē. Videoklipa filmēšanā piedalījās aktieri Ģirts Ķesteris, Gints Grāvelis, Ieva Florence, Lauris Subatnieks un Vilnis Kuģinieks.

Bez viņiem klipu īpaši krāšņu padarīja horeogrāfe Ieva Biteniece un viņas vadītās studijas PRO-X meitenes.  Aktīvu dalību video ņēma arī paši grupas RYGA dalībnieki. Klipa veidotāji lika aktieriem iejusties visai divdomīgos tēlos, kas, protams, izraisīja dažādas emocijas filmēšanas laukumā un tāpēc ļoti iespējams, ka būs tapis viens no visu laiku provokatīvākajiem latviešu video.

 “Ryga” līderis Mārcis Judzis, kurš ir ne vien dziesmas autors un izpildītājs, bet arī video sižeta līdzautors, stāsta: “Šo dziesmu sarakstīju par godu Austrālijā dzīvojošam ekscentriskajam pleijbojam CandyMan, jeb īstajā vārdā Traveram Beinonam. Kādu vakaru izlasīju rakstu par pieciem multimiljonāriem, kuri šķiežas ar naudu, uzdzīvo un jā, protams, mīl sievietes. Un jo vairāk, jo labāk. Sāku komunicēt ar CandyMan, vispirms aizsūtot viņam dziesmu TITS ar skaidrojošo tekstu: “Šeit ir dziesma par tevi.” Uz kuru pārsteidzošā kārtā CandyMan man arī atbildēja: “Vecīt, tas nav par mani, bet par krūtīm!“. Uz to es viņam atbildēju: “OK, drīzumā būs dziesma tieši par tevi!”

 

Kasjauns.lv/Foto: “Ryga”
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 37
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 22
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 8