Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Larijs/Lana Vačovska atklāti par dzimuma maiņas operāciju paziņoja 2012. gadā, lai gan ķirurģiskās manipulācijas veiktas krietni agrāk. Nu par sievieti kļuvis arī viņa brālis.

Kulta filmas "Matrix" režisori brāļi Vačovski kļuvuši par māsām Vačovskām 19

Slavenības
2016. gada 9. martā 21:48 2016. gada 9. martā 21:48
Aptuveni pirms desmit gadiem viens no kulta filmas „Matrix” režisoriem Larijs Vačovskis (50) veica dzimuma maiņas operāciju, bet atklāti par to paziņoja vien 2012. gadā. Nu viņa pēdās sekojis arī brālis Endijs (48). Brāļi Vačovski kļuvuši par māsām Vačovskām!

Pēc tam, kad Larijs Vačovskis veica dzimuma maiņas operāciju, viņš pieņēma vārdu Lana. Kopš 2012. gada, kad Larijs par to paziņoja publiski, viņus devēja par „brāli un māsu Vačovskiem”. Nu abiem asinsradiniekiem atkal ir viens dzimums. Uz radikālo dzimuma maiņas operāciju izšķīries arī 48 gadus vecais Endijs. Arī viņš par veikto ķirurģisko manipulāciju nesteidzās paziņot publiski, kā arī centās atturēties no iziešanas sabiedrībā sievietes drānās. Slaveno režisoru „atmaskojis” kāds britu žurnālists, kas apciemojis slaveno kino meistaru viņa mājās. Tikai pēc tam par Liliju Vačovski kļuvušais režisors parādījis fotogrāfijas savā jaunajā veidolā.

„Es sapratu, ka man reiz nāksies par to pastāstīt,” norāda Lilija, kas pasaulē nāca kā Endijs. „Kad esi transseksuālis, noslēpt savu patieso būtību neizdodas. Taču man bija vajadzīgs laiks, lai visu izdarītu pareizi un būtu tam gatavs. Diemžēl šoreiz viss izdarīts manā vietā,” atzinies dzimumu mainījušais režisors.

Endijam/Lilijai 2016. gadā veikto dzimuma maiņu pārāk ilgi nav izdevies paturēt noslēpumā, viņu priekšlaicīgi atmaskojis kāds britu žurnālists. Attēlā - tā Lilija izskatās 2016. gadā.

Interesanti, ka Endijam/Lilijai aizvien ir sieva, kura pēc režisora vārdiem „viņu pilnībā atbalstot”.

Tādi abi izskatījās, vēl būdami vīriešu izskatā (2006).

Vačovski vienmēr centušies savu privāto dzīvi sargāt no publicitātes. Viņi arī reti kad piekrituši intervijām. Brāļi Vačovski, kas nu dēvējami par māsām Vačovskām, radījuši tādus kino darbus kā „The Matrix” franšīzi, kinofilmu „V For Vendetta”, savukārt nesenākais viņu veikums ir zinātniskās fantastikas seriāls „Sense8”, ko izplata straumēšanas vietne „Netflix”.

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, Instagram

Citi šobrīd lasa

Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 38
Skolā piekautais policists drīkstējis lietot šaujamieroci, taču to nav darījis 157
Ar vēzi slimais Valters Frīdenbergs tagad gaida ziņu no Berlīnes
Skatīt visus komentārus