Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džo un Maikls Džeksoni 2005. gada martā, ierodoties Kalifornijā uz tiesas sēdi, kurā tika izskatita lieta par popmūzikas karalim izvirzītajām apsūdzībām bērnu seksuālā izmantošanā. (Foto: AFP/Scanpix)

Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona ārsts: "Tēvs viņu bērnībā ķīmiski kastrēja" 10

Slavenības
12. jūlijā 07:48 2018. gada 12. jūlijā 07:48
Jauns.lv
Mirušā popmūzikas karaļa Maikla Džeksona ārsts Konrāds Marijs uzskata, ka dziedātāja tēvs Džo saviem bērniem bijis "viens no sliktākajiem tēviem pasaules vēsturē".

Džo Džeksons 89 gadu vecumā 27. jūnijā aizgāja viņsaulē, zaudējis cīņu ar vēzi. Nu internetā parādījies video, kurā Marijs apgalvo - Džo bijis briesmīgs tēvs un cerams, ka "ellē izpirks savus grēkus".

Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona tēvs Džo pēc ārsta Konrāda Marija tiesas sēdes 2011. gada septembrī. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Marijs, kas savulaik tika notiesāts par popdziedātāja Maikla Džeksona netīšu nonāvēšanu, pirms leģendas nāves krietni daudz laika pavadīja, rūpējoties par viņu, pētot Maikla veselības stāvokli un izrakstot zāles.

Maikla Džeksona ārsts Konrāds Marijs, apsūdzēts par mūziķa nonāvēšanu, tiek nogādāts Losandželosas tiesā 2010. gada februārī. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Maikls ar savu ārstu arī dalījies atmiņu stāstos, un tie, ko dakterim nācies dzirdēt par Džeksonu ģimenes galvu, bijuši "tiešām šausminoši".

Ārsts apstiprinājis jau sen klīstošās runas, ka bērnībā Maikls esot piedzīvojis ķīmisku kastrāciju. Tēvs licis mazajam Maiklam injicēt īpašus hormonus, lai aizkavētu pubertātes iestāšanos un zēnam saglabātu viņa augsto balsi.

Tas, ka Maikls savu tēvu Džo ienīdis, nav nekāds jaunums. To popmūzikas karalis stāstījis saviem tuvākajiem draugiem, arī testamentā papuča vārds neesot bijis atrodams.

Maikls Džeksons 2009. gadā viņsaulē aizgāja 50 gadu vecumā. Apsūdzības puse tiesā pierādīja, ka Marijs bezrūpīgi devis Džeksonam spēcīgo anestētiķi propofolu, lai palīdzētu viņam labāk gulēt. 2011. gadā 60 gadus vecajam ārstam par netīšu nonāvēšanu tika piespriests maksimālais sods - četri gadi cietumā, taču ieslodzījuma vietu pārslogojuma dēļ viņš tika atlaists ātrāk.

Citi šobrīd lasa

Juris un Aija Kaukuļi atklāj savu laulības recepti: "Mūs tur kopā rokenrols" 2
VIDEO: "Emmy" ceremonijas aizkustinošākais mirklis - režisors no skatuves bildina draudzeni
Kā izskatās Saulkrastu "zelta atejā" - publiskajā tualetē par 100 000 eiro 35
Skatīt visus komentārus

17-летняя беременная дочь российского топ-менеджера выпала из окна 1

Представитель Собчак подтвердил, что она ждет второго ребенка