Eirovīzijas dalībnieks Justs Zinātņu akadēmijas tornī, filmējoties Eirovīzijas vizītkartei.

Justa Eirovīzijas vizītkarti Rīgā filmē zviedri. FOTO 5

Slavenības
2016. gada 10. martā 13:13 2016. gada 10. martā 13:13
8. martā Rīgā ieradās filmēšanas grupa no Zviedrijas, kura divu dienu garumā filmē “Supernova 2016” uzvarētāja Justa Sirmā vizītkarti starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam, kas šogad norisināsies Stokholmā, Zviedrijā.

Kā jau ierasts, dalībnieka vizītkarte tiek demonstrēta tieši pirms viņa uzstāšanās uz lielās Eirovīzijas skatuves. Tā ne tikai prezentē valsti, kuru pārstāv dalībnieks, bet arī viņu pašu, parādot viņa hobijus, intereses un radošo dzīvi.

Darbs pie vizītkartes sākās trešdien jau pulksten 6 no rīta, kad Justs un filmēšanas grupa tikās Latvijas Zinātņu akadēmijas skatu laukumā, lai uzņemtu vizītkartes pirmos kadrus. Tālāk viņu ceļš veda uz Nacionālo bibliotēku. Zīmīgi, ka pavisam nesen Justs šeit pavadīja garas stundas, gatavojoties sesijas eksāmeniem. Dienas vidū filmēšanas grupa bija manāma arī Vecrīgā, kur Justs visai bieži mēdz muzicēt uz ielām. Tā kā viens no iecienītākajiem Justa hobijiem ir braukšana ar longborda dēli, arī šī nodarbe tika iekļauta Latvijas pārstāvja vizītkartē. Garā filmēšanas diena noslēdzās pie jūras, kur tapa pēdējie vizītkartes kadri.

Justs Sirmais – „Heartbeat”

 

Kasjauns.lv/LTV publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Žerārs Depardjē nāk klajā ar savdabīgu viedokli par imigrantiem un "parastajiem" cilvēkiem 40
Krištianu Ronaldu dēls parāda, ka varētu būt vēl talantīgāks par savu tēvu 4
Romantiski kā pasakā: populāri Lietuvas dizaineri izrāda 2018. gada kāzu kleitu kolekcijas 1
Skatīt visus komentārus