12 Foto
Oho! Parisa Hiltone vienlaicīgi lieto četrus mobilos tālruņus.

Parisa Hiltone līdzi nēsā četrus viedtālruņus. FOTO 17

Izklaide
2016. gada 20. martā 13:17
Viena no planētas populārākajām blondīnēm, sabiedrības dāma Parisa Hiltone (35), Losandželosā iepirkties devusies, rokās turot divus sudraba krāsas un divus rozā viedtālruņus.

Ģērbusies zīmola „Alice + Olivia” džemperī par 600 eiro, Parisa Hiltone vienatnē staigāja pa veikaliem Losandželosā. Viņai kompāniju sastādīja daudzie „Apple” viedtālruņi, kurus populārā bagātniece lieto vienlaicīgi. Sabiedrībā radītais naivās un vieglprātīgās blondīnes tēls, kādu Parisai piedēvē jau daudzu gadu garumā, ir mānīgs. Aiz piemīlīgās ārienes slēpjas biznesa lēdija ar īstu „krampi”, kas prot vadīt pati savu impēriju un pelnīt miljonus.

Šogad mis Hiltone atzīmējusi jau desmito gadadienu kopš iesaistījusies parfimērijas biznesā. Par godu šim notikumam biznesa lēdija izdevusi jau 18. aromātu. Mis Hiltone ar savu vārdu izdod arī somiņu un apavu kolekcijas, kā arī uzstājas kā dīdžejs visā pasaulē.

Parisa atzīst, ka viņu iedvesmo britu modes dizainere Viktorija Bekhema, kura lieliski prot savienot karjeru ar ģimeni. „Man patīk viņas zīmols,” norāda Hiltone. „Tas ir neticami, kā viņa mērojusi ceļu no popzvaigznes līdz izcilai modes dizainerei. Turklāt viņai ir brīnišķīga ģimene.”

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Atrasts 24 gadus vecais Marks, kurš pazuda ceļā uz mājām 18
  • Ropažnieks Jānis laimē iespaidīgu naudas summu. "Sākumā domāju, ka tie ir 10 eiro..." 10
  • Ulmani neielaiž Saeimā. Eksprezidents ir ne pa jokam apvainojies 79