Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Tā kā Agnese un Raitis iepriekš savas sapņu kāzas nebija izsapņojuši, tad lielas pretenzijas par radu sarūpēto kāzu scenāriju necēla.

Kāzu šova dalībnieki pārsteigti par gala rezultātu, Raitis mainīs uzvalku. FOTO 55

Izklaide
2016. gada 21. martā 22:06 2016. gada 21. martā 22:06
TV3 šovs „Kāzu gūstā” strauji tuvojas finišam. Šovakar dalībnieki uzzināja visu viņiem sarūpēto kāzu scenāriju, un vienu lietu varēja mainīt. Tomēr visiem pāriem šo iespēju nevajadzēja izmantot.

Viskritiskāk radu izvēlēto kāzu scenāriju uztvēra Raitis un Agnese. Puisis pat atzina, ka šova galvenā balva nav tik nozīmīga, lai tās dēļ radi tā nopūlētos ar kāzu rīkošanu šova ietvaros. „Tā dāvana - 7000 eiro - nav tā vērta. Cieš veselība, nervi,” sacīja Raitis. Tomēr viņa un līgavas Agneses ģimenēm visu izdevās noorganizēt, un kāzas būs. Raitis gan izmantoja iespēju - vienu lietu nomainīt -, un tas bija uzvalks. Kāzu priekšvakarā viņš vēl pats apņēmās pāršūt uzvalka bikšu garumu. „Viņš jau no 15 gadu vecuma regulāri kaut ko pāršuj. Pat mēteli var pāršūt,” dēlu slavēja Raita mamma Irina Skrastīte.

Ar visu pilnībā apmierināti bija Ieva un Artūrs - viņiem vecāku idejas šķita brīnišķīgas un, pateicībā par ieguldīto darbu, jaunais pāris neko nemainīs. Tāpat rīkosies arī Darja un Dmitrijs. Lai gan sākotnēji Darja domāja, ka izvēlēsies citu līgavas kleitu, vai vismaz izmainīs viesu sarakstu, bet, redzot, cik lielu darbu vecāki paveikuši, viņa ar Dmitriju nolēma visu atstāt tā, kā ir.

Jau nākamnedēļ redzēsim, cik līksmas un sirsnīgas bija šova dalībnieku kāzas!


Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 27
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Skatīt visus komentārus