Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Grupa "Labvēlīgais tips" un Elza Rozentāle. (Foto: Publicitātes)

Noklausies, kā Mārtiņa Freimaņa dziesma “Bums” padevusies “Labvēlīgajam tipam” un Elzai 1

Mūzika
16. aprīlī 17:04 2018. gada 16. aprīlī 17:04
Kasjauns.lv
Šā gada maijā kompānija “MicRec”, sadarbībā ar “Mārtiņa Freimaņa fondu”, plāno izdot Mārtiņam Freimanim veltītu dziesmu albumu “Mans draugs - Mārtiņš Freimanis”. Klajā laista dziesma “Bums”, kuru “Labvēlīgais tips” un Elza Rozentāle.

Albumā savas versijas par pirms septiņiem gadiem pāragri mūžībā aizgājušā dzejnieka un mūziķa dziesmām, ierakstījušas grupas “Rīgas Modes”, “Musiqq”, “Labvēlīgais tips” un Elza Rozentāle, “Līvi”, “Z-Scars”, “Refleksija” un tādi izpildītāji kā Lauris Reiniks un Rūta Reinika, Artūrs Gruzdiņš, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Katrīna Bindere un Kārlis Būmeisters.

Kā pirmā pie klausītājiem pirms nedēļas nonāca grupas “Rīgas Modes” versija dziesmai “Redz kā tu ar mani!”, bet nu radiostacijās nonāca jau otrais ieraksts, grupas “Labvēlīgais tips” un dziedātājas Elzas Rozentāles kopdarbs, dziesma “Bums”. Ieraksta producēšanā iesaistījās arī pieredzējušie producenti Lotars Lodziņš un Jānis Kalve. 

Dziesmas “Bums” oriģinālā versija bija iekļauta grupas pirmajā oficiālajā albumā “Putni”, kurš nāca klajā 1998. gadā un bija pirmais, sadarbībā ar “MicRec” izdotais albums. 

Labvēlīgais tips par dziesmu: “Mārtiņš bija mūsu draugs, tāpēc mēs ne mirkli nešaubījāmies par to, vai piedalīties šī veltījumu albuma tapšanā.” 

Paralēli albuma sagatavošanas darbiem, publicēšanai tiek gatavota arī apjomīga Daigas Mazvērsītes grāmata par Mārtiņu Freimani, kurā būt atrodami līdz šim nezināmi fakti par Mārtiņa dzīvu, draugu atmiņu stāsti un fotogrāfijas.

Citi šobrīd lasa

Vīrs tevi krāpj kā banālākajā seriālā. Tu zini un... samierinies 115
Šoferis, kurš šorīt ietriecās "McDonald's" sienā, aizlaidies no avārijas vietas 51
Krievija šodien pārtrauc pārbaudīt ES reģistrētos auto; Terehovā veidojas rindas 15
Pievienot komentāru

"Бедная Лиза, как можно есть такой суп!": Максим Галкин показал "скудные" обеды его семьи

Стояла в пламени как свеча: шокирующие подробности трагедии актрисы, которая уснула с сигаретой