71 Foto
Ieva un Artūrs kāzu torti viesiem dalīja Skrundas muižā.

Šovs "Kāzu gūstā" noslēdzas veiksmīgi. Trīs pāri svin skaistas kāzas 40

Izklaide
2016. gada 28. martā 22:07
Astoņu nedēļu kāzu rīkošanas maratons TV šova „Kāzu gūstā” ietvaros ir beidzies. Visi kāzu rīkošanā iesaistītie vecāki un radinieki var atviegloti nopūsties, jo kāzas godam noorganizētas un jaunlaulātie – laimīgi.

Dalībai TV3 šovam „Kāzu gūstā” pieteicās 2200 pāru, no kuriem šova rīkotāji izvēlējās tikai trīs. Dalībnieki līdz pat līguma parakstīšanas dienai nezināja, ka kāzas 7000 eiro vērtībā plānos un organizēs viņu vecāki un radinieki. Parakstījuši līgumu, pāri devās pelnītā atpūtā uz kādu no Latvijas viesu namiem, bet radinieki dienu un nakti darīja visu iespējamos, lai kāzas izdotos tādas, kā pāri būtu vēlējušies.

Protams, neiztika bez plūkšanās radu vidū un savstarpējiem pārmetumiem, bet gala rezultāts iepriecināja visus. Darja un Dmitrijs laulājās greznajā Bīriņu pilī, Agnese ar Raiti svinēja jautras kāzas viesu namā Iecavā. Savukārt trešais pāris – Ieva un Artūrs – sarakstījās Pāvilostā un svinības turpināja Skrundas muižā. Kāzu vakarā visi trīs pāri pateicās vecākiem par rūpēm un ieguldīto darbu, un, ja arī kaut kas kāzu rīkošanā viņiem ne pārāk patika, to nevarēja manīt.

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ar vērienu atklāj Rīgas Modes nedēļu 4
  • Traģēdijā Lietuvā šorīt miruši divi cilvēki no Latvijas ​​​​​​​ 16
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus