Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Ķirurgi pacentušies..." Laimu Vaikuli neatpazīst pat fani 104

Slavenības
13. martā 05:50 2018. gada 13. martā 05:50
Kasjauns.lv
Žurnāls “Kas jauns” savā jaunākajā numurā vēsta, ka runas, ka 63 gadus vecā dziedātāja Laima Vaikule uzlabojusi savu izskatu plastikas ķirurga kabinetā, uzvirmojušas ar jaunu sparu pēc tam, kad publiskots video, kurā viņa kopā ar Intaru Busuli apsveic sievietes 8. martā.

Šis video, kurā redzams, kā divi latvieši – Intars Busulis un „dāma no kāpām” Laima Vaikule – krieviski viens otru apsveic Starptautiskajā sieviešu dienā, publiskots Laimas Vaikules oficiālajā Instagram kontā. Šajos kadros Laima, kā uzskata viņas talanta cienītāji, nemaz vairs nelīdzinās sev. Vieni fani domā, ka viņas citādais izskats saistīts, iespējams, ar slikto pašsajūtu, citi atzīst, ka pārmaiņas notikušas pēc ķirurģiskas iejaukšanās.


„Es nepazinu… Tik ļoti vīlos... Bet bija tik neatkārtojama”, „Nepazinu Laimu, kamēr neizdzirdēju viņas balsi. Ko jūs, sievietes, ar sevi darāt? Vaska lelles, visas uz vienu seju. Esmu vīlusies”, „Vai viņa ir pēc slimības?”, „Tā nav slimība, bet neveiksmīga plastiskā operācija… Ķirurgi pacentušies. Tik skumji. Es viņu dievinu, bet redzēt, kā viņu izķēmo, nav spēka” – komentāros raksta Vaikules pielūdzēji.

Saistītās ziņas

Izskatās, ka Laima Vaikule apstādinājusi laiku 44
Vaikule: "Labāk padarīšu sev galu, nekā kļūšu kādam par nastu!" 61
Badošanās un labi apavi. Laima Vaikule atklāj sava skaistuma noslēpumu 78


“Kas Jauns” raksta, ka tas, vai Laima Vaikule patiešām veikusi kādas ķirurģiskas manipulācijas, lai paliek viņas pašas ziņā. Taču fakts ir tāds, ka iepriekš viņa noliegusi, ka varētu taisīt plastiskās operācijas. „Es vienmēr dziedu dzīvajā, netaisu plastiskās operācijas un, starp citu, vairs neesmu stāvoklī. Ar to viss ir cauri,” 2010. gadā kādā koncertā skatītājiem paziņoja Laima Vaikule. Bet intervijās viņa ne reizi vien uzsvērusi, ka baidās ne tikai no mākslīgā skaistuma, bet arī no plastiskajām operācijām. „Man nav nevienas rētas. Man no plastiskām operācijām bail, jo neviens nezina, ar ko tas var beigties. Kad pienāks laiks, darīšu visu, kas vajadzīgs, lai būtu ar sevi apmierināta,” raidījumā “Ekstrasensu cīņas” 2011. gadā teica Vaikule.

Citi šobrīd lasa

Pasaule smīn par amizantu skatu: neviesmīlīgais Putins zem lietussarga, bet Francijas un Horvātijas prezidenti izmirkuši līdz vīlei 56
Foto: Santas Pīlēnas ceturtā bērniņa skaistie gaidību mirkļi 24
Tramps un Putins sajūsmā par abu sarunu Helsinkos 273
Tēmas: Laima Vaikule
Skatīt visus komentārus

Упс, она сделала это снова! Грудь Бритни Спирс выскочила из слишком узкого концертного костюма

Фотографии выпускницы Анастасии Блиновой поразили пользователей сети 2